Dardanel uzmanlığıyla ve inovasyonla büyümeye devam ediyor

Dardanel Pazarlama ve Kurumsal İletişim Direktörü Yüce Kaner Atalay’a, Dardanel’in geniş ürün yelpazesinden son dönemdeki pazarlama stratejilerine, Somer Şef ile gerçekleştirdiği yeni reklam kampanyasından gelecek dönem hedeflerine kadar birçok konuda sorularımızı yönelttik.

NetWork: "NetWork demek birlikte olmak demek"

NetWork’ün yeni kampanya yüzü Pınar Deniz’in kamera karşısına geçtiği reklam filmi yayında.

Mastercard, dünyanın ilk NFT baskılı banka kartını üretmeye hazırlanıyor!

Mastercard, Hi platformuyla ortaklık kurarak dünyanın ilk NFT baskılı banka kartını üretmeyi planlıyor. Kart, kripto para ödemeleri için de kullanılabilecek.

Walmart'tan metaverse'e büyük adım

Perakende devi Walmart, Roblox metaverse’ünü tanıttı.

Hummel: "Sen karar ver"

Hummel'ın yeni reklam filmi yayında.

L'Oréal Pazarlama Müdürü Ayşe Nur Dağgeçen: "Maybelline New York ve Watsons işbirliğiyle makyajın kuralları yeniden yazılıyor"

L'Oréal Pazarlama Müdürü Ayşe Nur Dağgeçen ile Maybelline New York Watsons işbirliği kapsamında hayata geçen "Break Free" kampanyası ile ilgili sorularımızı yönelttik.

Mentos'tan sakız ferahlığı

Mentos, ürün yelpazesine sakız eklediğini reklam filmiyle duyurdu.

Yumoş'tan hayatınızı kolaylaştıracak inovasyon: "Yumoş Jet Fresh Giysi Spreyi"

Yeni Yumoş Jet Fresh Giysi Spreyi, tekrar yıkanacak kadar kirli olmayan giysileri yıkamadan ferahlatıyor, kokularını yeniliyor. Yumoş Marka Müdürü Melisa Kısacık ile markanın dönüşüm yolculuğunu ve yeni ürünü Yumoş Jet Fresh Giysi Spreyi’ni konuştuk.

Marketing Meetup ve Farminova'dan işbirliği

Marketing Meetup yaklaşırken etkinliğe destek verecek olan markalar da belli olmaya başladı. Etkinlikte yeni dünyada sürdürülebilirlik sponsorluğu yapacak olan marka "Farminova" oldu.

Sürdürülebilir bir dünya için geri dönüşüme değer katan proje: "Evsel Dönüşüm"

Vestel, “Evsel Dönüşüm” projesi ile sürdürülebilir bir dünya için adım atmak isteyen tüketiciyi geri dönüşüm ekosistemine dahil ediyor. Eski ve artık kullanılmayan beyaz eşya ve elektronik eşyaları yeniden ekonomiye kazandırmayı hedefleyen projeyi; Vestel CMO’su Duygu Badem Uylukçuoğlu, Vestel Pazarlama İletişimi & Perakende Pazarlama Grup Müdürü Feza Turunçoğlu ve Vestel Dijital Servis & İş Geliştirme Pazarlama Grup Müdürü Osman Badur ile konuştuk.

Kariyer