Faber-Castell işbirliği ile "Babalığın farklı tonları": Nazım Erdoğan

Faber-Castell işbirliğiyle Babalar Günü'ne özel olarak hazırladığımız video serimizin yeni konuğu, sahibinden.com CMO'su ve Ece'nin babası Nazım Erdoğan ile keyifli bir sohbet gerçekleştirdik.

Her yıl Haziran ayında kutlanan Babalar Günü, babalarımıza olan sevgimizi göstermek için önemli bir gün. Bu özel günü daha anlamlı kılmak adına Pazarlamasyon olarak Faber-Castell ile gerçekleştirdiğimiz ve sonuna geldiğimiz özel işbirliği kapsamında, sektörün önde gelen isimleriyle bir araya geldik.

Teknosa Dijital Ticaret ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Emre Kurtoğlu, LCW E-ticaret Genel Müdürü Ömer Barbaros Yiş, Adel / Faber-Castell CMO'su Murat Büyükkucak, Arçelik Marketing Executive Director'ü Mehmet Tüfekçi ve sahibinden.com CMO'su Nazım Erdoğan olmak üzere sektördeki 5 değerli ismi ağırladık ve Babalar Günü'ne özel hazırladığımız soruları kendilerine yönelterek keyifli bir vakit geçirdik.

Bir önceki konuğumuz Adel / Faber-Castell CMO'su Murat Büyükkucak olurken serimizin son konuğu olarak sahibinden.com CMO'su Nazım Erdoğan'ı ağırlayarak keyifli bir röportaj gerçekleştirdik.

Faber-Castell işbirliğiyle Nazım Erdoğan'ın röportajı ile son bulan serimizde, sektörün değerli isimlerinin de katılımıyla samimi ve keyifli hikâyeleri okuyucularımızla buluşturduk. Faber-Castell işbirliği ile gerçekleştirdiğimiz keyifli serimizin tamamına buradan ulaşabilirsiniz.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir