Türkiye'nin En Başarılı 20 CMO'su Belirlendi

Türkiye’nin, pazarlama ekiplerinin başarısını ölçümleyen ilk ödül seremonisi olan ve bu yıl ilk kez gerçekleştireceğimiz The Hammers Awards22 Eylül’de online olarak gerçekleşecek olan Marketing Meetup içerisinde hayata geçecek.

The Hammers Awards kapsamında, Türkiye'nin en başarılı pazarlama ekiplerinin yanı sıra, Türkiye'nin en başarılı 20 CMO'su da belirlendi. Bu 20 isim ise Türkiye’nin en prestijli pazarlama kulüplerinden olan Pazarlamasyon Prime üyeleri tarafından seçildi. Türkiye’nin en başarılı 20 CMO’su arasında yer alan isimler, 22 Eylül’de gerçekleşecek olan Marketing Meetup içerisindeki The Hammers Awards Ödül Töreni'nde açıklanacak.

Bu arada The Hammers Awards kazananlarına verilecek olan ödül heykelciği, başarıyı simgeleyen unsurların bir araya gelmesiyle oluşturulmuş ve özel olarak tasarlanmış bir maskot. Ağaçkakanın azmini, horozun disiplinini, baykuşun kararlılığını elinde tuttuğu çekicin gücünü taşıyan ‘The Hammers Awards’ maskotu ödülü kazanacak olan sahiplerini sabırsızlıkla bekliyor.

The Hammers Awards ile ilgili daha fazla bilgi edinmek için buraya tıklayarak ödül programının internet sitesine erişebilirsiniz. Marketing Meetup etkinliğiyle ilgili bilgi edinmek ve etkinliğe kayıt olmak içinse buradan etkinliğin internet sitesine ulaşabilirsiniz.

Meta'ya 3,2 milyar dolarlık dava açıldı

Açılan davada, Meta'nın bir kişinin tekelinde olduğu ve adil olmayan şartlarda dayatma yaptığı iddia ediliyor.

Bunlar İlginizi Çekebilir