Çalışanlar sosyal medyada nasıl davranmalı? | Hasan Başusta - Bir Başka Perspektif

Alanında uzman konukları ağırladığımız ve uzmanlık alanlarında onlara merak ettiğimiz soruları yönelttiğimiz "Başka Bir Perspektif" adlı programımızın ilk konuğu Dijital Pazarlama Stratejisti ve Eğitmeni Hasan Başusta. Bu bölümde Hasan Başusta’ya “Çalışanlar sosyal medyada nasıl davranmalı?” diye sorduk.

İş dünyasında, teknolojik gelişmeler ve dijital dönüşümün hızlanmasıyla birlikte, değişim ve gelişim artık kaçınılmaz hale geldi. Bu hızlı değişim, ardında üzerine düşünmemiz gereken birçok konu bırakıyor. 'Bir Başka Perspektif' adlı programda, alanında uzman konukları ağırlayıp onlara merak ettiğimiz soruları yöneltiyoruz. Çeşitli konuları işin uzmanlarıyla konuştuğumuz programda, iş dünyasında sıkça karşılaşılan sorunlara, yeniliklere ve gelişmelere farklı bir bakış açısıyla yaklaşıyoruz. 

İş hayatınızda kullanabileceğiniz bilgiler ve beceriler kazandırmayı amaçlayan 'Bir Başka Perspektif'in ilk konuğu, Dijital Pazarlama Stratejisti ve Eğitmeni Hasan Başusta. Programın ilk bölümünde, Hasan Başusta'ya "Çalışanlar sosyal medyada nasıl davranmalı?" diye sorduk. Videonun tamamını Pazarlamasyon YouTube kanalından izleyebilirsiniz.

Çalışanlar sosyal medyada nasıl davranmalı? | Hasan Başusta - Bir Başka Perspektif

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir