Prime Alışveriş Festivali'nin tadını çıkardık: Cem Bölükbaşı ile hız denemesi yaptık!

Amazon'un her yıl tüm dünyada gerçekleştirdiği Prime Alışveriş Festivali kapsamında, Türkiye’nin ilk Formula 2 yarış pilotu Cem Bölükbaşı ile hız denemesi yaptık.

Amazon’un 2015 yılından beri her yıl tüm dünyada gerçekleştirdiği, Prime üyelerine özel indirimler, ürünler ve fırsatlar sunan alışveriş etkinliği, bu yıl 18 - 25 Temmuz tarihleri arasında Türkiye’de "Prime Alışveriş Festivali" adıyla düzenlendi. Prime Alışveriş Festivali ile Prime üyeleri 28 farklı kategoride yüz binlerce üründe çeşitli indirimlerden yararlanırken Amazon müşterileri, farklı ilgi alanlarından birbirinden ünlü isimlerin yer aldığı etkinliklerde, hayranı oldukları ünlü isimlerle bir araya gelme şansı da yakaladılar. 

Cem Bölükbaşı ile hız denemesi yaptık!

Amazon Prime’ın her yıl tüm dünyada gerçekleştirdiği Prime Alışveriş Festivali kapsamında, biz de Pazarlamasyon olarak Türkiye'nin ilk asfaltlı yarış pisti olan Körfez Pisti'ndeydik. Günümüzde, çeşitli kategorilerde otomobil ve motor sporları yarışlarına ev sahipliği yapan bu pistte, birçoğumuzun daha öncesinde e-spor geçmişinden tanıdığı, Türkiye’nin ilk Formula 2 yarış pilotu Cem Bölükbaşı ile hız denemesi yaptık. Amazon müşterileriyle birlikte, Körfez Pisti'nde Cem Bölükbaşı ile deneyim yaşama şansına sahip olduğumuz  videomuzu aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.

Amazon Türkiye çatısı altında Amazon müşterileri, Murat Dalkılıç, Vedat Milör, Pascal Nouma, Cem Bölükbaşı, Meryem Can ve daha pek çok ünlü isimle unutulmaz deneyimler yaşadılar.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir