Sinangil 60 yıldır tüketici ihtiyaçlarını dinleyerek büyüyor

Eksim Holding Gıda Grubu Başkanı ve Eksun Gıda Genel Müdürü Ahmet Demir: "Bu yıl 60. yaşını kutlayan Türkiye’nin lider un markası Sinangil, tüketici ihtiyaçlarını gözeterek ürün gamını zenginleştirmeye ve 200’ü aşkın ürün çeşidiyle glutensiz un katagorisinde de perakende un pazarına liderlik etmeye devam ediyor. "

Spotify, 2023'ün en çok dinlenenlerini açıkladı

Spotify, 2023 yılı boyunca en çok dinlenen müzik ve podcast’leri de açıkladı.

35. Kristal Elma Ödülleri'nin kazananları belli oldu

Reklam ve pazarlama dünyasında yaratıcılığı ödüllendiren yarışma Kristal Elma, Reklamcılar Derneği ev sahipliğinde 28 Kasım Salı günü Volkswagen Arena’da gerçekleşti.

Jüpiter İstanbul Art Direktör'ü Beste Kablan l Bu aralar...

Reklamcılık dünyasının önde gelen isimlerini ağırladığımız "Kreatiften" serimizin yeni konuğu Jüpiter İstanbul Art Direktör'ü Beste Kablan...

Bonuslu martı Kadıköy İskelesi'nde!

Bonus, Türkiye’de ilk kez uygulanan anaformik video ile Kadıköy İskelesi’ne yeni eklenen L ekranda yerini aldı.

Amazon, yeni üretken yapay zekâ destekli asistan Amazon Q’yu duyurdu

Amazon Web Services (AWS), Las Vegas’ta düzenlenen AWS re:Invent 2023 etkinliğinde yeni tür üretken yapay zeka (AI) destekli asistanı Amazon Q’yu duyurdu.

Aşağıdakiler yukarıdakiler…

Feza Turunçoğlu: "Marka sahibi ne istediğini bilir ve doğru anlatırsa, ajans en iyi sonucu almak üzere tüm kaynaklarını en verimli şekilde kullanacaktır. "

StartGate’in ev sahipliğindeki Mağara Jam'23'te katılım rekoru kırıldı

Türkiye’nin en büyük oyun geliştirme etkinliklerinden biri olan Mağara Jam’in yedinci etkinliği, 16-19 Kasım tarihleri arasında Avrupa ve Orta Doğu’nun en büyük Dijital Oyun ve Oyun Teknolojileri Girişimcilik Merkezi StartGate’te gerçekleştirildi.

Dünyaya açılan kahve

Espressolab’in yeni reklam filmi yayında.

İflasın eşiğinden ilham verici hikâye

Hayatımıza girdiği andan itibaren popülerliğini hiç kaybetmeyen Crocs terliklerinin arkasında 20 yılı aşkın ve zorluklarla dolu bir hikâye yatıyor.