Türkiye'nin en iyi blockchain kullanımlarını ödüllendiren seramoni: "New Gen Awards"

Türkiye'de reklamveren ve ajansların en iyi blockchain ekosistemi kullanımlarını ödüllendiren ilk seramoni "New Gen Awards"

İş dünyasının liderlerini, blockchain girişimleriyle buluşturmayı amaçlayan bir topluluk olma vizyonuyla yola çıkan, Pazarlamasyon'un yepyeni projesi New Generation Community hakkında sizleri daha önce bilgilendirmiştik.

New Generation Community'nin sunduğu birçok yeniliğin yanı sıra, "New Generation Awards" adıyla yepyeni bir ödül seramonisi doğuyor. New Generation Awards'ın amacı ise; Türkiye sınırları içerisindeki tüm şirketlerin blockchain ve teknoloji odaklı en yaratıcı ve en etkili projelerini, jüri değerlendirmesiyle ödüllendiren bir ödül programı olması.

New Generation Awards; NFT, Metaverse, Web 3.0 olmak üzere; alan ve sektör bazlı 2 ana kategori etrafında şekillenen 42 alt kategoriden oluşuyor. Şirketler, New Generation Awards’e hem alan hem de sektör bazlı olmak üzere başvurularını gerçekleştirebiliyor.

New Generation Community topluluğunda bulunan sektörün değerli isimlerinin jüri olarak değerlendirmede bulunacağı New Generation Awards, Aralık 2022'de Wyndham Grand İstanbul'da ilk kez Türkiye'nin en iyi blockchain kullanımlarını ödüllendirmek için hazırlanıyor.

New Generation Awards hakkında daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir