İş dünyasının liderleri "New Generation Community"de bir araya geliyor

İş dünyasının liderlerini blockchain girişimleriyle buluşturmayı amaçlayan yepyeni bir topluluk: "New Generation Community"

Pazarlamasyon'un yepyeni bir projesi olan New Generation Community; başta iş dünyası olmak üzere kamu ve bireysel yaşam üzerinde köklü etkilere sahip olma gücünü taşıyan blockchain teknolojisine dair eğitimler, çalışma grupları, sunumlar, yayınlar ve etkinlikleri kapsayan bir topluluk olma vizyonuyla yola çıkıyor!

New Generation Community'de, blockchain ekosistemi özelinde her ay metaverse’te yapacağımız düzenli toplantılarla, yeni dönem iş yapış biçimlerinin önündeki zorlukların giderilmesine yönelik girişimler destekleniyor.

NGC üyelerine neler vadediyor?
Üyelerine, umut vadeden ve disruptive teknoloji geliştiren erken aşama blockchain girişimlerine yatırım yapma şansı sunan New Generation Community neleri vadediyor?

 • Toplanan fonun yüzde 5’i NFT sahiplerine bilabedel (NGC üyelerine) dağıtılıyor. Bu sayede NGC üyeleri hem erken aşama yatırım yapıyor hem de topluluk üyesi oldukları için, herhangi bir yatırım yapmasalar dahi, yatırımdan eşit pay almış oluyorlar. Bu sayede ekosistemde nelerin trend olduğu ile ilgili sürekli bilgi alırlarken aynı zamanda ellerinde çok yüksek potansiyelli blockchain startup’larının coinlerini bulunduruyor.
 • NGC, sektörün önde gelen isimleri ve üst düzey yöneticilerini fiziksel ve online etkinliklerde bir araya getirerek networking, kültür ve sanat etkinlikleri, eğitimler ve workshop’lar gibi ayrıcalıklar sunuyor. Sadece belirli kriterleri taşıyan 100 profesyonel bu ayrıcalıktan yararlanıyor ve bu sayı 100 kişinin üzerine çıkmıyor.
 • Aralık 2022’de ilki düzenlenecek olan ve her yıl Aralık ayında tekrarlanacak olan Türkiye’deki teknoloji ve blockchain ekosisteminin ödüllendirileceği ilk ve tek seramoni New Gen Awards’ın jüri üyeleri, NGC topluluğundaki 100 profesyonelden oluşuyor.
 • NGC üyeleri, profesyonel ve sosyal bağlantılarını güçlendirebilecekleri resmi ve yarı resmi birçok toplantıya da davet ediliyor. NGC, topluluğa özel buluşmalarla sınırlı olmayıp; Marketing Meetup, Tech Brands Turkey, The Hammers Awards, MarTech Awards gibi etkinlik ve ödül törenlerinde konuşmacı ya da dinleyici olarak katılım sağlayan kanaat önderleriyle bir araya gelme ayrıcalığını da içinde barındırıyor.
 • NGC, online ve offline buluşmalar haricinde metaverse dünyasında kesintisiz bir etkileşim yaratmayı hedefliyor. NGC üyeleri, ana iletişim kanalı olan Telegram grubu ile, herhangi bir zaman diliminde bu etkileşimden de yararlanabiliyor. Üyeler aynı zamanda, kendilerine açılan özel kullanıcı tanımlamaları sayesinde sadece NGC’ye ait olan alanda birbirleri ile 7 gün 24 saat fikir alışverişi yapma, toplantılar düzenleme ve etkileşim içerisinde bulunabilme fırsatı yakalıyor.
 • NGC üyelerini; kültürel, toplumsal ve teknolojik trendler konusunda bilgilendirmeyi amaçlayan bir topluluk olup; Marketing Meetup, Tech Brands Turkey, MarTech Awards, Pazarlamasyon Dergi gibi birçok farklı etkinlik, ödül töreni, online ve offline içerik, video çalışmalarında üyelerini de ön plana çıkarmayı amaçlıyor. Öte yandan keyif, eğlence ve deneyimi merkezine alan buluşmalarla onların kültürel ve sanatsal görüşlerine yeni bakış açıları getirmeyi hedefliyor.

Kimler katılabilir?

 • CEO’lar ve Genel Müdürler 
 • CMO’lar, CTO’lar veya minimum 5 kişilik ekibi olan direktörler
 • Genel Müdür Yardımcıları
 • Dijital Dönüşüm ve Teknolojiden Sorumlu Üst Düzey Yöneticiler
 • Ajans Başkanları veya direktörleri
 • Yukarıdaki koşullardan birini maksimum 3 yıl öncesinde sağlayanlar

Üyelik koşulları

 • New Gen Community’de yer alacak üyelerin; reklamveren bir firmada minimum GMY, CMO, direktör veya ajans başkanı, kreatif direktör, ajans direktörü veya eşdeğer bir pozisyonda görev yapmak ve en az 3 üyenin referansını almak,
 • Teknoloji, pazarlama, kurumsal iletişim gibi alanlarda en az 10 yıllık bir deneyimine sahip olmak,
 • Topluluğun 3 ayda 1 düzenlenecek etkinliklerine düzenli katılım gerçekleştirmek,
 • Üyelerin, için giriş anahtarı olan ve NGC tarafından oluşturulan NFT’lerden en az birine sahip olmaları gerekmektedir.
 • Yıl boyunca düzenlenecek olan pitching day’lerden minimum 4 tanesine online katılım sağlamak

New Gen Community hakkında daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

 

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir