McDonald's Türkiye'den yepyeni bir tat

McDonald's Türkiye, tüm restoranlarında yeni Triple Cheeseburger'ini Nisan ayı itibarıyla lezzetseverlere sunmaya başladı. "3 Kat Daha Lezzetli" sloganıyla tüketicilerle buluşan yeni Triple Cheeseburger; doyurucu lezzeti, 3 katlı yüzde 100 dana eti ve 2 katlı nefis erimiş peyniriyle öne çıkıyor.

McDonald's Türkiye, tüm restoranlarında 3 kat daha lezzetli Triple Cheeseburger'ini Nisan ayı itibarıyla lezzetseverlere sunmaya başladı. Geleceğin restoran deneyimini yeni konseptiyle tüketiciye sunan ve yenilenen restoran tasarımlarıyla dikkat çeken McDonald’s Türkiye, ürün yelpazesine son olarak Triple Cheeseburger’i dahil ederek peynirli lezzetlerini yepyeni ve doyurucu bir seçenekle çoğaltmış oldu. Triple Cheeseburger; 3 katlı yüzde 100 dana eti ve 2 katlı nefis erimiş peyniriyle dikkatleri üzerine çekerken McDonald's cheeseburger ailesinin en büyüğü olarak da öne çıkıyor. 

Tüketicilerimizin eğilimlerini izliyor, trendleri belirliyoruz
Devreye aldıkları kampanyalar ve menülerine dahil ettikleri yeni ürünlerle tüketicilerin lezzet algılarına hitap ettiklerini belirten McDonald’s Türkiye CMO'su Özdeş Dönen Artak, “Tüketicilerimizin eğilimlerini gözlemleyerek yeni trendleri belirleyen bir marka olmayı önemsiyoruz. Sevilen ürünlerimize son olarak Triple Cheeseburger’i dahil ederek bu lezzeti de tüketicilerimizle buluşturduk” dedi.

Üstün lezzetin tüketicileriyle güvenle buluşturulmasının hizmetin ayrılmaz bir parçası olduğunu belirten Artak, “McDonald's Türkiye’de ürünlerin tedarik sürecinden müşteriye sunumuna kadar her aşamada şeffaflık ve hesap verebilirlik ön plana çıkıyor. Lezzetseverler web sitemizde bulunan ‘Bu Lezzete Güven’ platformuyla hamburger köftelerinin nereden geldiğinden kızartmalarda kullanılan yağların çeşitlerine kadar pek çok detaya kolaylıkla ulaşabiliyor. Bu kapsamda etlerin temini esnasında hayvan refahını kapsayacak şekilde süreci özel izlenebilirlik sistemleriyle takip ediyor, ürünleri 1000'den fazla kontrol noktasından geçirerek tüketicilerimize güvenle ulaştırıyoruz. Aynı zamanda ülkemizin farklı bölgelerindeki yerli tedarikçilerden temin ettiğimiz, yüzde 98 oranında yerli ürünlerden oluşturduğumuz menümüzle ülke ekonomimize katkımızı sürdürüyoruz” ifadelerini kullandı. 

McDonald’s Türkiye ile geleceğin restoran deneyimi
Geçen yılın başından bu yana sipariş süreçlerini daha da hızlı hale getirerek serviste fark yaratan McDonald’s Türkiye, misafirlerine geleceğin restoran deneyimini yaşatıyor. Yenilikçi dijital sipariş ekranları sayesinde sıra beklemeden sipariş verme ve masaya servis imkânı sunan dijital konsept tüm McDonald’s Türkiye restoranlarında uygulanıyor. Araca servis hizmeti sayesinde dileyenler restoranlara girmeden de McDonald’s lezzetlerine ulaşabilirken, eğlenceli oyuncakların yer aldığı çocuk oyun alanları McDonald’s Türkiye restoranlarını ailelerin de öncelikli tercihi haline getiriyor. 

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir