Yemeksepeti ve Banabi'ye Temassız Teslimat Seçeneği Eklendi

Yemeksepeti ve Yemeksepeti'nin online alışveriş uygulaması Banabi, Corona virüsünün yaygınlaşması dolayısıyla sipariş seçeneklerine temassız teslimatı ekledi. Corona virüs nedeniyle vatandaşların evlerinden dışarı çıkmak istememeleri online sipariş uygulamalarına talebin artmasına neden oldu.

https://pazarlamasyon.com/kfc-ve-pizza-hut-cinde-temassiz-teslimat-baslatti/

Çin'den sonra İtalya, İran, İspanya gibi ülkelerin Corona virüsünden ağır bir şekilde etkinlenmesinden sonra Corona vakaları Türkiye'de de görülmeye başlanmıştı. Her geçen gün vakalar artarken Türkiye'de pek çok şirket önlem alırken devlet de okulların tatil edilmesi, kalabalık eğlence mekanlarının kapatılması gibi önlemler almaya devam ediyor. Online yemek siparişi hizmeti sunan Yemeksepeti ve Yemeksepeti'nin market alışverişi uygulaması Banabi, sipariş seçeneklerine temassız teslimat seçeneğini de eklediler.

Temassız teslimat kapsamında sipariş verenler siparişlerinin kapıya asılmasını isteyebiliyorlar. Böylece hem siparişi teslim alan kişi hem de siparişi teslim eden kişi temastan kaçınmış ve uzmanların önerdiği bir metrelik iletişim kurma mesafesini koruyarak önlem almış oluyor.

Kariyer
Marklardan 19 Mayıs mesajları

Markaların 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'na özel mesajlarını sizler için derledik.

Bunlar İlginizi Çekebilir