Vaillant'tan sürdürülebilirlikte öncü teknoloji

Vaillant Group Türkiye Marka ve Müşteri Deneyimi Direktörü Bilge Kıran, ısı pompası ürünlerinin bir evin tüm ısıtma, soğutma ve sıcak su ihtiyacını karşılayabildiğini belirtiyor

İklimlendirme sektörünün öncü firmalarından Vaillant Türkiye, geleceğin teknolojisi olarak gösterilen ısı pompaları konusunda tüketicilerin bilgi ve farkındalığını artırmayı amaçlıyor. Vaillant Group Türkiye Marka ve Müşteri Deneyimi Direktörü Bilge Kıran, ısı pompası ürünlerinin bir evin tüm ısıtma, soğutma ve sıcak su ihtiyacını karşılayabildiğini belirtiyor. 

30 yılı aşkın bir süredir Türkiye’de faaliyet gösteren Vaillant, yenilenebilir enerji kaynaklı, çevre dostu, enerji tasarrufu sağlayan ısıtma ve havalandırma sistemlerine yatırım yaparak, iklim değişikliğiyle mücadeleye konutları da dahil ediyor. İklimlendirme sektörünün öncü firmalarından Vaillant Türkiye, geleceğin teknolojisi olarak gösterilen ısı pompaları konusunda tüketicilerin bilgi ve farkındalığını artırmayı amaçlıyor. 

Vaillant Group Türkiye Marka ve Müşteri Deneyimi Direktörü Bilge Kıran, ısı pompası ürünlerinin sahip oldukları üstün teknoloji sayesinde bir evin tüm ısıtma, soğutma ve sıcak su ihtiyacını karşılayabildiğini vurgulayarak Vaillant’ın pazara sunduğu ısı pompası ürünlerinin doğal kaynakların ve çevrenin korunmasına da katkıda bulunduğuna dikkat çekiyor. 

Çevreye duyarlı ısı pompaları tasarruf ve yüksek verimlilik sağlıyor
Vaillant Türkiye’nin pazara sunduğu ısı pompaları ve avantajları hakkında tüketicinin farkındalığını artırmak amacıyla gerçekleştirilen “Isı pompasına atılan imza: Vaillant” kampanyası hakkında bilgi veren Bilge Kıran, iklimlendirmede geleceğin teknolojisi olarak kabul edilen ısı pompaları hakkında tüketicileri bilgilendirdiklerini ifade etti. 

Kıran, “2021 yılında piyasaya sunduğumuz yenilikçi ısı pompası ürünümüz aroTHERM plus tüm kapasitelerinde A+++ verimlilik sunuyor. Şu an sektörde yer alan benzer ürünlere göre 700 kat daha çevreci bir soğutucu akışkana sahip olan bu ürün, evlerde mevcut olan sistemlerin yenilenmesine gerek kalmadan cihaz kurulumu yapılmasını da mümkün kılıyor. Isı pompalarının yüksek verimlilik, tasarruf ve konfor avantajları ile çevre dostu özelliklerine vurgu yapıyor, yüksek teknolojili Vaillant ısı pompası ürünlerinin sunduğu ısınma, serinleme ve sıcak su konforu avantajlarının altını çiziyoruz. Ayrıca kullanıcılara sunduğumuz 7/24 ayrıcalıklı servis avantajına da dikkat çekiyoruz.” sözleriyle iklimlendirme sektöründe geleceğin teknolojisi olarak gösterilen ısı pompalarını anlattı. 

Şirketin müşteri memnuniyeti odaklı yenilikçi Vaillant Live hizmetinin tüketiciye sağladığı avantajların da altını çizen Kıran, “Vaillant Live, Vaillant’ın yenilikçi yaklaşımının en güncel örneklerinden biri. Vaillant Live ile tüketicilere ısı pompası alanında premium hizmet deneyimi sunuyoruz. isipompasi.vaillant.com.tr adresindeki özel sayfaya giren tüketiciler, ısı pompaları hakkında pek çok bilgiye ulaşabilirken, “Isı Pompası Danışmanlarına” görüntülü bir şekilde bağlanarak uçtan uca da destek alabiliyor. Vaillant Çağrı Merkezi’ndeki uzman temsilcilerin destek verdiği Vaillant Live ile müşteriler hangi ürünün kendileri için daha uygun olduğu, ürünlere ait teknik detaylar gibi bilgilere kolayca erişebiliyor, dilerlerse keşif talebinde bulunabiliyor.” açıklamasında bulunarak tüketicilerin yaşam konforunu artırma odaklı çalıştığını sözlerine ekledi.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir