Uzm. Dr. Kerem Dündar, Marketing MeetUp sahnesinde

Bu yıl sekizinci kez düzenlenecek olan ve bir yıllık online deneyimin ardından, yüz yüze gerçekleştireceğimiz Marketing MeetUp yaklaştıkça heyecan devam ediyor.

Bu yıl “The Misfits” temasıyla sizlerle buluşacak olan Marketing MeetUp'ta konuşmacı olarak yer alacak olan Uzm. Dr. Kerem Dündar "Misfit Zihinler" konu başlığıyla deneyimlerini sunacak. 26 Ekim’de Wyndham Grand İstanbul Levent‘te gerçekleşecek olan Marketing MeetUp’ta bizlerle olacak olan Uzm. Dr. Kerem Dündar'ı dilerseniz yakından tanıyalım.

Bireysel danışmanlık olarak başladığı beyin odaklı çalışma yolculuğunda 20 binin üzerinde görüşme yapan Dündar, buradan edindiği tecrübe ve bilgi birikimini beyin dostu şirketler çerçevesinde iş dünyasında konuşmalar yaparak, workshoplar düzenleyerek, kültürel dönüşüm danışmanlıkları vererek çok daha büyük kitlelere aktarmaya devam etmekte. Kurucusu olduğu Nöro Sağlık Beyin Araştırmaları Uygulama Merkezi'nde sinir bilim alanında akademik faaliyetlerine devam etmenin yanında işbirliği yaptığı şirketler bünyesinde; Beynin Etkin Kullanımı, Nöro Liderlik, Nöro Yönetim, Nöro İK, Nöro Satış ve Pazarlama, Nöro İkna, Beyin Temelli İletişim, Beyin Temelli Eğitim, Hayatta Başarı ve Mutluluk, Rezilyans gibi konularda eğitimlerini, uygulamalarını ve nöro danışmanlık faaliyetlerini sürdürmekte.

Şirketlerde, eğitim kurumlarında, üniversitelerde sinir bilim içerikli sahne konuşmaları yapmakta. Doktor Kerem, Beyin Dostu Şirketler konseptinin geliştiricisi, Nöro Sağlık Beyin Araştırmaları Uygulama Merkezi’nin yanı sıra sosyal girişim alanında Yaratıcı Ebeveyn ve Beyin Akademi’nin de kurucusudur. Kerem Dündar bu alanda ailelere ve öğretmenlere eğitimler, workshoplar düzenlemekte, sosyal girişim olarak işbirlikleri yapmakta. Kerem Dündar, bu alanda çalışan akademisyenler, klinik psikologlar ve hekimlerden oluşan ekibi ile çalışmalarını sürdürmekte.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir