Marketing MeetUp için geri sayım başladı!

Marketing MeetUp 2021 yaklaştıkça heyecan artıyor!

Bu yıl sekizinci kez düzenlenecek olan ve bir yıllık online deneyimin ardından, yüz yüze gerçekleştireceğimiz Marketing MeetUp'a sayılı günler kaldı.

Her yıl farklı bir konseptle karşınıza çıktığımız Marketing MeetUp'ta, hazırlıklar büyük bir heyecanla devam ediyor. Pazarlama dünyasını, teknoloji ve dijitali bir araya getirerek iş zekâsına, analitiğe ve entelektüelliğe odaklanan Marketing MeetUp’ın sekizinci buluşmasının teması ise “The Misfits.”

Nedir The Misfits?

Onlar teknolojide, inovasyonda, pazarlamada çağ açanlar… Onlar küçük bir dokunuşla milyonları peşinden sürükleyenler… Onlar… Onlar aykırılar. Onlar uyumsuzlar. Onlar sadece şirketlerine değil, tüm insanlığa yol gösterenler!

Kimler geçmedi ki Marketing Meetup sahnesinden. Dünya’nın ilk humanoid robotu Sophia, kozmopolit kültüre ayak uydurmak için tam 35 farklı yabancı dil öğrenerek Dünya’da yılın öğretmeni seçilen Andria, Dünya’nın en çılgın festivalini, Burning Man’i tasarlayan Megan

Marketing MeetUp bir yıllık online deneyimin ardından, yeniden yüz yüze, yeniden gerçek bir deneyim ile, yeniden efsane isimlerle 26 Ekim‘de , The Misfit’leri, uyumsuzları, harikalar yaratanları ağırlıyor!

26 Ekim’de Wyndham Grand İstanbul Levent‘te ‘The Misfits’ temasıyla gerçekleşecek Marketing MeetUp'ta görüşmek dileğiyle...

Marketing MeetUp hakkında detaylı bilgiye ulaşmak ve etkinliğe kayıt olmak için buraya göz atabilir, kesinleşen programa buradan ulaşabilirsiniz.

 

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir