Doç. Dr. Dicle Yurdakul, Marketing MeetUp sahnesinde

Bu yıl sekizinci kez düzenlenecek olan ve bir yıllık online deneyimin ardından, yüz yüze gerçekleştireceğimiz Marketing MeetUp yaklaştıkça heyecan devam ediyor.

Bu yıl “The Misfits” temasıyla sizlerle buluşacak olan Marketing MeetUp'ta konuşmacı olarak yer alacak olan Doç. Dr. Dicle Yurdakul "Modern İnsan Mitinin Çöküşü: Rasyonalite & Dualite" konu başlığıyla deneyimlerini sunacak. 26 Ekim’de Wyndham Grand İstanbul Levent‘te gerçekleşecek olan Marketing MeetUp’ta bizlerle olacak olan Doç. Dr. Dicle Yurdakul'u dilerseniz yakından tanıyalım.

Dicle Yurdakul, WE.Q. Kurucu ve Yönetici Ortağı, Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı danışmanı ve akademisyendir. Türkiye Kurumsal Sosyal Sorumluluk Derneği’nde Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev almaktadır. Sürdürülebilirlik ve pazarlama alanlarında özel sektör, kalkınma kuruluşları ve hükümetler ortaklığında çok sayıda uluslararası projeye imza atmıştır. Microsoft, Google ve Facebook gibi teknoloji devleriyle Future of Work ve deep-tech alanlarında projeler gerçekleştirmektedir.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir