Typeform'un Kreatif Direktörü Alex Antolino Marketing Meetup 2020'de!

Marketing Meetup’ın yedincisinin Fast Forward teması ile 21 Nisan 2020’de Uniq İstanbul’da gerçekleşeceğini sizlerle paylaşmıştık.

Her yıl katılımcılarımızın geri bildirimleriyle içeriğini güncellediğimiz, konuşmacılarımızı özenle seçtiğimiz Marketing Meetup bu yıl da birbirinden değerli, ilham veren konuşmacılarını ve katılımcılarını bir araya getirecek.

Bu yıl Yaratıcılık Uzmanı Dave BirssMey|Diageo Turkey’in Genel MüdürüLevent Kömür ve Müzikal müşteri deneyimi konusunda danışmanlık veren Rockstar CX’in kurucusu James Dodkins ve 140Journos’un kurucularından Engin Önder‘in ve UiPath’de 30 ülkeden sorumlu, Avrupa Başkan Yardımcısı Tansu Yeğen'in Marketing Meetup sahnesinde olacaklarını sizlerle paylaşmıştık. Marketing Meetup'a bir yeni konuşmacı daha eklendi: Typeform Kreatif Direktörü Alex Antolino.

Alex Antolino Kimdir?

Alex Antolino yaratıcı yönetmen, içerik üreticisi ve müzik yapımcısıdır.

Yaratıcı yönetmen, içerik üreticisi ve müzik yapımcısı olan Alex Antolino, tanınmış moda ve teknoloji markalarına online içerik oluşturmak için 5 yılını harcadığı MMMIND Studio’nun kurucusu ve aynı zamanda Typeform’un yaratıcı direktörü.

Typeform platformunun markalaşma sürecini yöneten Alex Antolino Typeform’a “teknolojiyi insanlaştırmak” vizyonunu katan kişi. İyi fikirlerin; belli bir strateji, daha insani değerler ve daha spesifik bir vizyon ile hayat bulacağına inanarak yaptığı çalışmalarla Typeform’u bugünkü konumuna ulaştırdı.

Marka kimliği yaratmak, marka bilinirliğini artırmak, tüketiciye güven vermek gibi konularda uzman olan ve konuşmalar yapmayı seven Alex, Marketing Meetup Fast Forward’da tecrübe ve deneyimlerini katılımcılarımızla paylaşacak.

Alex'i ve tüm bu değerli konuşmacılarımızı canlı olarak dinlemek ve Marketing Meetup'ın kreatif, paylaşımcı ruhunu paylaşabilmek için sizleri de 21 Nisan'da Uniq İstanbul'da gerçekleşecek olan etkinliğimize bekliyoruz. Erken kayıt fırsatından yararlanabilmek ve etkinliği daha ayrıntılı incelemek için buraya tıklayın!

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir