Starbucks, Polygon tabanlı Web3 platformu Odyssey'i duyurdu!

Son zamanlarda web3 odaklı projeleriyle gündeme gelen Starbucks, Polygon tabanlı web3 platformu Odyssey'i tanıttı.

Kripto paraların yaygınlaşması ve popülerliğinin artmasıyla, birçok marka, fiziksel faaliyetlerini yeni dijital teknolojilere adapte etmeye çalışıyor. Bu markalar arasında kahve devi Sturbucks'da bulunuyor.

Geçtiğimiz aylarda, Starbucks'ın bir NFT koleksiyonu başlatma planları olduğunu duyurmuştuk. Şimdi ise Starbucks, NFT biçiminde dijital koleksiyon kartları elde etmeyi sağlayan, Polygon tabanlı yeni platformu Odyssey’i tanıttı.

NFT koleksiyonunun altyapı sağlayıcısı olarak Polygon'u seçti

Son zamanlarda web3 odaklı projeleriyle kendinden bahsettiren Starbucks, müşteri topluluklarını ve sadakat zincirini güçlendirmek için bu alanda önemli adımlar atmayı planlıyor. Geçtiğimiz aylarda popüler kahve zinciri,  web3 teknolojilerinin popülerliğinden ve yenilikçi yaklaşımında yararlanarak web3 ödül programı başlatmayı planladığını duyurmuştu. Marka şimdi ise, planladığı NFT koleksiyonunun altyapı sağlayıcısı olarak Polygon'u seçtiğini duyurdu. 

star-1

Şirket, konuyla ilgili olarak "İnsanların ve teknolojinin küresel olarak, özgürce iş birliği yapmasını ve değer alışverişinde bulunmasını sağlayan lider bir altyapı sağlayıcısı olarak Polygon, Starbucks'ın Web3'e girişi için ideal bir ağdır" açıklamasında bulundu. NFT meraklıları, bugünden itibaren Starbucks Odyssey’e erişim elde etmek için bekleme listesine katılabilir.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir