Spotify Apple Watch Uygulaması Yayınlandı

  • Uzun süredir beklenen Spotify Apple Watch uygulaması sonunda yayınlandı. 
  • Spotify, uzun süredir beklenen Apple Watch için geliştirdiği yeni uygulamasını nihayet yayınladı.  Spotify’ın Apple Watch için hayata geçirdiği yeni uygulaması, müzikler ile podcast’lere erişim sağlama ve kontrol edebilme becerisi sağlıyor.
  • İlgili yazı; Müşterilerinin Spotify Listelerine Göre Kıyafet Öneren Girişim


Popüler müzik platformu Spotify’ın en çok eleştirildiği konulardan birisi, Apple Watch’a özel bir uygulamasının olmamasıydı; ta ki bugüne kadar! Spotify Apple Watch için geliştirdiği bağımsız uygulamayı dün resmi olarak yayınladı.

Apple Watch kullanıcıları bu uygulama yayınlanmadan önce de dinlediği müziği kontrol etme ve sesi artırıp azaltma gibi işleri yapabiliyordu. Yayınlanan yeni uygulama sayesinde bahsettiğimiz bu özellikler artık çok daha kolay bir şekilde kontrol edilebilecek. Yani telefonunuzdakine benzer bir kullanım senaryosu mevcut.

Spotify, uzun süredir beklenen Apple Watch için geliştirdiği yeni uygulamasını nihayet yayınladı.  Spotify’ın Apple Watch için hayata geçirdiği yeni uygulaması, müzikler ile podcast’lere erişim sağlama ve kontrol edebilme becerisi sağlıyor.

Kaynak: Hürriyet

Kariyer
NFT ticaret hacminde yüzde 98'lik düşüş

Dune Analytics'in NFT işlem hacmini mercek altına aldığı raporda, haftalık NFT işlem hacminin 2022'nin başından beri yüzde 98 düştüğü belirtiliyor.

Bunlar İlginizi Çekebilir