Sedat Kılıç Marketing Meetup sahnesinde!

Bu yıl sekizinci kez düzenlenecek olan ve bir yıllık online deneyimin ardından, yüz yüze gerçekleştireceğimiz Marketing Meetup 2021’in ilk konuşmacısını sizlerle paylaşmıştık.

Bu yıl belirlenen “The Misfits” temasıyla Marketing Meetup’ın sekizinci buluşmasında, konuşmacılar arasında yer alacak bir diğer isim de belli oldu. Related Digital’de CEO'luk görevini yürüten Sedat Kılıç, bu yıl Marketing Meetup sahnesinde konuşmacı olarak yer alacak.

Dilerseniz Marketing Meetup sahnesinde yer alacak konuşmacımız Serhat Kılıç’ı daha yakından tanıyalım.

Sedat Kılıç, Türkiye’nin ve dünyanın tanınmış pek çok şirketinde satış ve pazarlama alanlarında üst düzey yöneticilik yaptı.

Group Schneider’le başlayan kariyeri, Gec Alsthom, 3M, Avea, Google ve SKF’de devam etti. 2017’den beri Doğuş Grubu bünyesindeki, pazarlama teknolojileri alanında Türkiye’nin en büyük şirketlerinden biri olan Related Digital’de CEO’luk görevini yürütmekte.

Sedat Kılıç 26 Ekim’de Wyndham Grand İstanbul Levent'te ‘The Misfits’ temasıyla gerçekleşecek Marketing Meetup’ta bizlerle olacak.

Bak gibi çok yönlü isimlerin anlatacaklarını ve birbirinden değerli daha pek çok konuşmacıyı dinlemek istiyorsanız sizleri 26 Ekim’de Marketing Meetup’a bekliyoruz. Marketing Meetup hakkında daha fazla bilgiye ve erken kayıt fırsatlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir