Pepsi'nin Sınırlı Sayıdaki Koleksiyonu için Peeps İle İşbirliği Yaptı

PEPSI ve PEEPS, çok zor geçen bir yılın ardından baharın neşeli, rahatlatıcı titreşimlerinin başlamasına yardımcı olmak ve baharı kutlamak için yeni bir ürünle karşımıza çıktı. "Pepsi x Peeps" adlı yeni içecek, Pepsi tadı ile Peeps'in yumuşak ve tatlı marshmallow aromasını harmanlıyor. Peeps'ten ilham alan tasarım, parlak sarı, pembe ve mavi renkli kutularda 220ml  olarak satışa çıktı.

https://www.youtube.com/watch?v=8ijJV6Sl1LM

Pepsi Pazarlama Başkan Yardımcısı Todd Kaplan; "Bu Pepsi x Peeps işbirliği, ayırt edici bir mini kutu tasarımıyla üç parlak renkte satışa sunulacak ve kesinlikle tüm sezon boyunca bolca hayranları olacak. " diyerek yeni işbirliklerine güvendiğini açıkladı. Kaplan ayrıca ''Tüketicilerimizin sınırlı ürün damlalarımızı sevdiğini biliyoruz ve Pepsi X Peeps'in hayranların favorisi olma potansiyeline sahip ikonik ve lezzetli bir eşleştirme sunacağına inanıyoruz." diye ekledi.

Pepsi ise kendi sitesinden açıkladığı yazıda Pepsi kolanın gevrek, ferahlatıcı tadı ile tüketicilerin sevdiği yumuşak ve tatlı PEEPS Marshmallow aromasını birleştirdiklerini ve bu yeni içeceği sunmaktan büyük heyecan duyduklarından bahsetti. Parlak sarı, pembe ve mavi renklerdeki 220 ml'lik Pepsi mini kutularda anında tanınan PEEPS'den ilham alan tasarım, PEPSI x PEEPS'i ilkbahar için ideal içecek olduğuna inandıklarından bahseden kelimelerine yer verildi.

https://pazarlamasyon.com/pepsinin-yeni-icecegi-cocoa-cola/

Siz de Sınırlı sayıda üretilen üç paketli PEPSI x PEEPS kazanma şansı için Twitter ve Instagram'da @PEPSI yazarak, #HangingWithMyPEEPS ve #PepsiSweepstakes etiketlerini ekleyerek fotoğraf paylaşabilirsiniz.

Kariyer
Dünyanın Down sendromlu ilk sanal influencer'ı "Kami"

Dünyanın Down sendromlu ilk sanal influencer'ı Kami, down sendromlu 100'den fazla gerçek genç kadının yüzünün birleşiminden oluşturuldu.

Bunlar İlginizi Çekebilir