McDonald's Artık Akıllı Magnet ile Sipariş Alacak

Dijital yenilikleri müşteriyle buluşturmaya hazırlanan McDonald's Türkiye, sektöründe bir ilki hayata geçiriyor. Akıllı Magnet, tüketicilerin NFC (Yakın Alan İletişimi) özellikli telefonlarını buzdolabı magnetlerine temas ettirerek hızlıca sipariş verebilmelerine olanak sağlıyor.

Akıllı Magnet, herhangi bir uygulama indirmeye ya da sürekli güncelleme yapmaya gerek kalmıyor. Magnet, otomatik sipariş talimatı ve anlık sipariş durum izleme seçenekleri sunuyor. Böylece tüketiciler hızlı ve pratik şekilde evlerine sipariş vererek yemeklerinin tadını çıkarabiliyorlar.

McDonald’s Türkiye Pazarlama Direktörü Elif Göktaş yeni uygulama ile ilgili, “McDonald’s olarak sadece en kaliteli ürünleri en iyi fiyata sunmayı değil aynı zamanda müşterilerimiz için en iyi deneyimi eve serviste de yaratmayı hedefliyoruz. Onların istekleri doğrultusunda hizmetlerimizi en iyi ve en hızlı şekilde sunmaya odaklanıyoruz. Restoranda sunduğumuz hızlı ve kaliteli servisi Akıllı Magnet ile eve servis hizmetimize de taşıyoruz. Müşterilerimizin tek yapmaları gereken telefonlarını Akıllı Magnet’e temas ettirerek sipariş vermek ve McDonald’s’ın efsane lezzetlerinin tadını çıkarmak…”

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir