MarTech Awards Jürileri Belli Oldu

Her sene çok değerli konuşmacıları ağırladığımız ve benzersiz içerikler ürettiğimiz Marketing Meetup etkinliğimizin 5.’si Experience’da bu sene pek çok ilk gerçekleşiyor. Dünyada vatandaşlık alan ilk robot Sophia’nın Türkiye’ye ilk kez gelişi, birbirinden değerli yerli ve yabancı konuşmacıların yer alacağı sunumlar ve yepyeni içeriklerin yanında Marketing Meetup’ta bu yıl ilk kez “MarTech Awards” ödülleri verilecek.

MarTech Awards Nedir?

MarTech Awards, Pazarlamasyon ekibi olarak her sene düzenlediğimiz Marketing Meetup etkinliğinde, pazarlama konusunda faydalanılan teknolojileri ve bu teknolojilerin yaratıcı ve etkili kullanımını ödüllendiren bir ödül programıdır. Türkiye’de ilk kez verilecek olan MarTech Awards, Jüri oyları ile seçilecek olan 3 ana kategoriden ve 13 alt kategoriden oluşuyor. Kategorileri daha ayrıntılı incelemek için  buraya tıklayabilirsiniz.

MarTech Jürileri Kimler?

MarTech Awards Jüri Başkanı ITEA Yönetim Kurulu Başkanı Zeynep Sarılar olurken; jüri kardorusunu da Deeper Kurucu Ortağı Viktor Kuzu, İstanbul Startup Angels Kurucu Ortağı Gülsüm Çıracı, Botudio INC. Kurucu Ortağı Ali Erhan Tamer, Mangodo Kurucu Ortağı Emine Zerrin Yerlikaya, TEB Dijital Bankacılık Grup Direktörü Deniz Devrim Cengiz, BPN CEO'su Nüzhet Algüneş, Multinet | UP CEO'su Şener Demirhan, SAP MENA Pazarlama Direktörü Erdem Aksakal, Businessweek Köşe Yazarı Atıf Ünaldı, ColvirTÜRK CEO'su Yavuz Ertürk, GroupM Data ve Teknoloji Direktörü Aykut Aslantaş, Cerebro, Yönetici Ortağı Kurt Onur, Red And Grey Ajans Başkanı Furkan Reis oluşturuyor.

Jürilerimizi daha ayrıntılı incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

19 Nisan’da düzenlenecek MarTech Awards’ta, Türkiye’de teknoloji ve pazarlama dünyasına yön veren projeler yarışacak. MarTech Awards başvuru tarihleri 2 Nisan'dan 9 Nisan'a uzatıldı! Eğer “Bizim de harika bir projemiz var” diyorsanız, sizin projelerinizi de MarTech Awards ödül töreninde görmek isteriz. Ayrıntılı bilgi ve başvuru için http://martechawards.org/ adresini ziyaret edin.

Kariyer
Hugo Boss'dan NFT koleksiyonu

Almanya merkezli ünlü moda markası Hugo Boss'un genç giyim markası Hugo, yeni NFT koleksiyonunu duyurdu.

Bunlar İlginizi Çekebilir