MarTech Awards 2023 Sektörel Kategoriler Bölümü jüri başkanı belli oldu

MarTech Awards 2023 Sektörel Kategoriler Bölümü jüri başkanı Mimeda Yönetici Direktörü Kına Demirel oldu.

Pazarlama teknolojilerinin sektöre örnek olacak en başarılı kullanımlarını ödüllendirmek üzere bu yıl altıncı kez düzenlenecek olan MarTech Awards 2023'te devam eden başvuruların yanı sıra Teknoloji Ödülleri & Özel Kategoriler Bölümü ve Kullanım Bölümü jüri başkanı sizlere duyurmuştuk.

Başvurular devam ederken bu yıl kategori jüriliğini üstlenecek isimler de belli olmaya devam ediyor. Teknoloji Ödülleri Kategorileri, Kullanım Kategorileri, Mecra Kategorileri, Sektörel Kategoriler ve Özel Kategoriler olmak üzere 5 ana kategori altında toplamda 62 kategoride ödülleri sahipleriyle buluşturacak olan MarTech Awards'un bu yıl Sektörel Kategoriler jüri başkanı ise Mimeda Yönetici Direktörü Kına Demirel oldu.

Kına Demirel,University of Leeds’den mezun olduktan sonra perakende tutkusu sayesinde Migros Ticaret A.Ş’de göreve başladı. Perakende yolcuğuna Migros Ar-ge’de başlayan ve perakendeyi ilgilendiren sayısız proje gerçekleştiren Demirel, daha sonra Türkiye’nin en büyük sadakat programı olan Money Club’ı, ekibiyle birlikte yönetmeye başladı.

Sorumluluklarına, daha sonra Migros grubunun tüm markalarının marka iletişimi eklenen Kına Demirel ekibiyle birlikte Migros’un tüm marka yaratımı, medyası ve sadakat programlarını yöetimini üstlendi. Migros’un yüzde 100 iştiraki olan ve perakende medya akımının Türkiye’deki öncülüğü yapan Mimeda adlı şirketinin kuruluş aşamalarını tamamladıktan sonra Haziran 2021’den itibaren şirketin Genel Müdürü oldu. Uluslararası arenada; big data, sadakat programları, kişisel marka yaratmak ve şimdi de perakende medya ile ilgili konferanslarda konuşmacı olarak yer alıyor.

MarTech Awards 2023 hakkında daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir