MarTech Awards 2023 Teknoloji Ödülleri & Özel Kategoriler Bölümü jüri başkanı belli oldu

MarTech Awards 2023'te Teknoloji Ödülleri & Özel Kategoriler Bölümü jüri başkanı UGC90 - Ultimate Gamechanger Chief Ego Operator'ü Burak Günsev oldu.

Pazarlama teknolojilerinin sektöre örnek olacak en başarılı kullanımlarını ödüllendirmek üzere bu yıl altıncı kez düzenlenecek olan MarTech Awards 2023 başvurularının başladığını geçtiğimiz günlerde duyurmuştuk.

Başvurular devam ederken bu yıl kategori jüriliğini üstlenecek isimler de belli olmaya başladı. Teknoloji Ödülleri Kategorileri, Kullanım Kategorileri, Mecra Kategorileri, Sektörel Kategoriler ve Özel Kategoriler olmak üzere 5 ana kategori altında toplamda 62 kategoride ödülleri sahipleriyle buluşturacak olan MarTech Awards'un bu yıl Teknoloji Ödülleri & Özel Kategoriler Bölümü jüri başkanı ise UGC90 - Ultimate Gamechanger Chief Ego Operator'ü Burak Günsev oldu.

Bilkent Üniversitesi Grafik Tasarım bölümü mezunu olan Burak Günsev, İstanbul Teknik Üniversitesi’nde Enformasyon Teknolojileri Yönetimi ve Tasarımı, yüksek lisans programını tamamladı.

2000'li yıllarda, dijital dünyanın reklam sektöründe devrim yaratacağını öngörerek, Wanda Digital reklam ajansını kurdu. Pepsi, Google, Fritolay, Unilever, Turkcell, Audi, Coca-Cola, Yapı Kredi/UniCredit, Honda, Loreal, Teb/BNP, Türk Telekom, Samsung, Garanti/BBVA, Riot Games gibi sektöründe lider global ve yerel markalar ile çalıştı. 250’nin üzerinde ödül kazanarak, gerçek iş sonuçlarına etki eden dijital platformlar hayata geçirdi ve dijital kampanyaları yönetti. Ajans 2015 yılında WPP ile bir ortaklık gerçekleştirerek, dünyanın en büyük reklam ağının Türkiye’deki önemli bir parçası haline geldi. Wanda Digital, 2020 yılında WPP’ye ait Ogilvy Reklam Ajansı ile birleşti.

Burak Günsev, Reklam sektörü dışında son 10 sene içerisinde fintech ve blockchain tabanlı ödeme sistemleri alanında kurucu ortak ve yatırımcı olarak girişim ekosisteminde aktif şekilde yer alıyor. 2021 itibarı ile yönetici ortak olarak yer aldığı Boğaziçi Venture Builders çatısı altında yeni nesil girişim ve yatırım inşası alanında çalışan Günsev, 2022 yılında UGC90 - Ultimate Gamechanger kurucusu olarak, Web3 çatısı altında blockchain tabanlı oyun/metaverse hızlandırma ve inşası dikeyinde görevini yürütüyor.

MarTech Awards 2023 hakkında daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir