MarTech Awards 2023 Kullanım Bölümü jüri başkanı belli oldu

MarTech Awards 2023'te Kullanım Bölümü jüri başkanı, pazarlama ve teknoloji dünyasının önde gelen isimlerinden Kayhan Dural oldu.

Pazarlama teknolojilerinin sektöre örnek olacak en başarılı kullanımlarını ödüllendirmek üzere bu yıl altıncı kez düzenlenecek olan MarTech Awards 2023'te devam eden başvuruların yanı sıra Teknoloji Ödülleri & Özel Kategoriler Bölümü jüri başkanını sizlere duyurmuştuk.

Başvurular devam ederken bu yıl kategori jüriliğini üstlenecek isimler de belli olmaya devam ediyor. Teknoloji Ödülleri Kategorileri, Kullanım Kategorileri, Mecra Kategorileri, Sektörel Kategoriler ve Özel Kategoriler olmak üzere 5 ana kategori altında toplamda 62 kategoride ödülleri sahipleriyle buluşturacak olan MarTech Awards'un bu yıl Kullanım Bölümü jüri başkanı ise Communications & Web3 Consultant, Chief Digital Officer Kayhan Dural oldu.

Kabataş Erkek Lisesi'nden sonra Boğaziçi Üniversitesi'nden mezun olan Kayhan Dural, mobil pazarlama ile başlayan sektör hikâyesine; sosyal medya, veri, strateji ve yaratıcı departmanlarda pozisyonlar ekleyerek 4129Grey, Ogilvy ve AKQA şirketlerinde Chief Digital Officer rolü ile devam etti. Yaratıcı teknoloji, veri, AI ve inovasyonu odak noktasına alan Dural, 2014’ten bu yana lokal ve global alanda girişim ve kurumsal pazarlama yapılarına bireysel danışmanlık vermekte. Dural aynı zamanda konuşmacı ve eski progamer'dır

MarTech Awards 2023 hakkında daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir