Marketing Meetup'ta Kadınlar Günü Avantajı!

Bugün 8 Mart Dünya Kadınlar Günü!

Pazarlamasyon olarak tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutluyor ve kadınların iş dünyası başta olmak üzere her alanda daha aktif olabilecekleri, eşitlikçi bir gelecek diliyoruz. Ayrıca özel olarak  geçtiğimiz yıllarda gerçekleştirdiğimiz tüm etkinliklerimizde bizleri yalnız bırakmayan kadın katılımcılarımıza ve ana sahnede ağırladığımız kadın konuşmacılarımıza teşekkür ediyoruz.

Marketing Meetup’ın bugüne özel bir sürprizi var! Bugün tüm kadınlar Marketing Meetup biletlerini %50 indirim fırsatı ile alabilecek.

Gece 23.59’a kadar sürecek bu kampanyayı sakın kaçırmayın!

Marketing Meetup, bildiğiniz gibi pazarlama dünyasını, teknoloji ve dijitali bir araya getirerek iş zekasına, analitiğe ve entelektüelliğe odaklanan yeni nesil bir buluşma serisidir.

2015’den bu yana 10.000’e yakın katılımcıyı ağırladığımız, yeni nesil bir buluşma serisi olan Marketing Meetup‘ın 25 Nisan 2019’da UNIQ İstanbul’da altıncısını gerçekleştiriyoruz.

Bu işe başladığımız günden beri en büyük hedefimiz her yıl daha da iyiye gitmek ve kendimizi geliştirmek oldu. Bugüne kadar bu hedefi hep gerçekleştirdiğimizi görmek bizleri her seferinde bir sonraki Marketing Meetup buluşması için daha da heyecanlandırıyor.

Bu özel günde Marketing Meetup 2019’un ana sahnesinde ağırlayacağımız netleşen çok değerli kadın konuşmacılarımızı yakından tanımanızı isteriz.

Megan Miller -  Burning Man İletişim Direktörü

Kariyer hayatına şu anda kar amacı gütmeyen Burning Man’de iletişim direktörü olarak devam ettiren Megan Miller yetenekli bir lider, yazar, editör, konuşmacı ve aynı zamanda stratejik danışmandır.

Andria Zafirakou – Dünya’nın En İyi Öğretmeni

Bill Gates’in duyurduğu Dünya’nın En İyi Öğretmenleri Listesi’nde ilk sırada olan Andria, onursal başkanının Bill Clincton olduğu Varkey Vakfı’nın Dubai’de düzenlediği törende ödülün sahibi oldu.

Ayşe Şule Bilgiç – Pepee’nin Yaratıcısı

Yazarak söylemek, yaparak söylemek, üreterek söylemek ve en çok da çocuklara bir şeyler söylemek konusunda heyecan duyan Ayşe Şule Bilgiç, ilk yazdığı çizgi film Pepee ile beş yıl içerisinde %98 marka bilinirliğine ulaştı.

Sizler de birbirinden değerli konuşmacıları dinlemek istiyorsanız detayları marketingmeetup.org adresinden inceleyebilir, etkinliğimize kaydolabilirsiniz.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir