Marketing Meetup'ta 5 AL 3 ÖDE Fırsatı!

25 Nisan’da gerçekleşecek olan Marketing Meetup 2019 bilet satışları 5 al 3 öde avantajı ile devam ediyor! Megan Miller, Shed Simove, Andria Zafirakou, Dominic Wilcox, Peter Adee, Ayşe Şule Bilgiç, Ender Uslu ve daha pek çok önemli konuşmacının yer alacağı etkinliğimiz için erken kayıt fırsatından yararlanmak istiyorsanız acele edin!

Uniq Istanbul’da gerçekleşecek olan etkinliğimizde, katılımcıları 'happiness' teması ile  gerek fuaye alanında gerekse sunum esnasında birçok aktiviteyle buluşturacağız. Marketing Meetup‘a 5 al 3 öde kampanyası ile bilet almak için hemen tıklayın.

Etkinlik ve konuşmacılar hakkında detaylı bilgi için http://marketingmeetup.org‘u ziyaret edebilirsiniz.

Marketing Meetup Nedir?

Marketing Meetup, pazarlama dünyasını, teknoloji ve dijitali bir araya getirerek iş zekasına, analitiğe ve entelektüelliğe odaklanan yeni nesil bir buluşma serisidir.

2015’den bu yana 10.000’e yakın katılımcıyı ağırladığımız  Marketing Meetup‘ın 25 Nisan'da altıncısını gerçekleştiriyoruz.

Neden Marketing Meetup’a Gelmeliyim, Marketing Meetup’ın Diğer Etkinliklerden Farkı Ne?

  • Marketing Meetup için birincil konu konuşmacılar ve konuşma içerikleridir.  Konuşmaların içeriklerinin güvenilirliği konusunda şüpheye yer yok.
  • Marketing Meetup’ta tamamen bağımsız konuşmacılar, özgün konuları sizin için anlatır.
  • Marketing Meetup’ta seçici kurul o yılın en gözde konularını belirler, bu konulara ilişkin en uygun  konuşmacıları seçer. Sonra da temaya uygun konularla içerikli, derinlikli bir konferans tasarımı yapar. 
  • Marketing Meetup’ta klişelere yer yoktur. Başkalarını, hatta kendimizi bile tekrar etmeyiz.

Sizler de birbirinden değerli konuşmacıları dinlemek istiyorsanız detayları marketingmeetup.org adresinden inceleyebilir, etkinliğimize kaydolabilirsiniz.

Etkinliğimiz kapsamında pazarlama teknolojilerinin sektöre örnek olacak en başarılı kullanımları da bu yıl ikinci kez MarTech Awards'un sektör öncülerinden oluşan jürisi eşliğinde değerlendirilecek.

https://pazarlamasyon.com/martech-awards-juri-kadrosu-tamamlandi/
Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir