Marketing Meetup'ın Teaser Videosu Yayımlandı

Marketing Meetup’ın yedincisi Fast Forward teması ile 22 Eylül 2020’de online olarak gerçekleşecek. Birbirinden değerli konuşmacıların yer alacağı Marketing Meetup'ın gerçekleşmesine çok az bir süre kalırken etkinlik için hazırladığımız teaser videosunu da yayımladık.

https://youtu.be/f_AhLVMhF8c

Tüm dünyayı etkisi altına alan salgın nedeniyle bu yıl online olarak gerçekleştireceğimiz Marketing Meetup, bu yılki katılımcılar için çok farklı ve yeni normale uyum sağlama sürecinde hızlı bir dijital geçiş olacak. Fiziksel etkinliklerde olduğu gibi ana sahne, paralel sahneler, deneyim alanları ve atölyeler gibi eş zamanlı pek çok farklı etkinliğin olacağı online Marketing Meetup deneyimi katılımcılara normaldekinden daha verimli bir etkinlik deneyimi ve çok daha fazla etkileşim vadediyor.

https://pazarlamasyon.com/marketing-meetup-onlineda-katilimcilari-nasil-bir-deneyim-bekliyor/

Her yıl olduğu gibi bu yıl da Marketing Meetup'ın konuşmacıları arasında alanında uzman olan çok önemli kişiler bulunuyor. Marketing Meetup Fast Forward’ın şimdiye kadar belli olan konuşmacıları arasında şu değerli isimler yer alıyor:

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir