Marketing Meetup'a Yeni Konuşmacı: Levent Kömür

Marketing Meetup'ın yedincisinin Fast Forward teması ile 21 Nisan 2020’de Uniq İstanbul’da gerçekleşeceğini sizlerle paylaşmıştık.

İlk konuşmacımızın Yaratıcılık Uzmanı Dave Birss olduğunu büyük bir heyecanla sizlerle paylaştıktan sonra ikinci konuşmacımız Mey|Diageo Turkey'in Genel Müdürü Levent Kömür'ü duyurmaktan büyük bir heyecan duyuyoruz.

Gelin şimdi birlikte Levent Kömür'ü daha yakından tanıyalım...

Levent Kömür, 1992 yılında Boğaziçi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun oldu.

Daha önce dünyanın önde gelen alışveriş pazarlama ajanslarından biri olan Integer Group’un İstanbul Ofisi Genel Müdürü olan Levent Kömür, iş hayatına Procter & Gamble’da Marka Yöneticisi Asistanı olarak başladı. Orta ve Doğu Avrupa ülkelerinden sorumlu Bölgesel Marka Yöneticisi olarak Procter & Gamble’da çalışmaya devam etti ve Pazarlama Direktörü olarak Procter & Gamble Mısır ve Yakın Doğu’da (Mısır, Lübnan, Ürdün, Suriye ve Irak), Procter & Gamble Türkiye ve Procter & Gamble Güney ve Doğu Afrika’da bulundu.

Şirket genelinde Pazarlama Direktörü ve Satış ve Dağıtım Direktörü Mey | Diageo Türkiye dahil çeşitli üst düzey görevlerde bulunduktan sonra Mey|Diageo Türkiye'ye Genel Müdür oldu.

Bir röportajında “Hikayesi olanın turisti olur. Bu hikayeyi her şeyin başına koyabilirsiniz. Buna kafa yormamız lazım. Hikaye pazarlamada çok önemli." diyen Levent Kömür, markanın ve Türkiye'nin geleceğine Genel Müdürlük mertebesine Pazarlama bölümünden gelmiş olmanın getirdiği farklı bir açıyla yaklaşıyor.

Levent Kömür'ü ve birbirinden değerli daha pek çok konuşmacıyı canlı olarak dinlemek istiyorsanız sizleri Marketing Meetup‘a bekliyoruz. Halihazırdaki erken bilet fırsatlarından yararlanmak için acele edin!

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir