Marketing Meetup'a Bir Yeni Konuşmacı Daha: James Dodkins

Marketing Meetup’ın yedincisinin Fast Forward teması ile 21 Nisan 2020’de Uniq İstanbul’da gerçekleşeceğini sizlerle paylaşmıştık.

Marketing Meetup'ın belli olan ilk iki konuşmacısı; Yaratıcılık Uzmanı Dave Birss ve Mey|Diageo Turkey’in Genel Müdürü Levent Kömür‘ü geçtiğimiz haftalarda duyurduk. Şimdi sırada yeni konuşmacımız var: Müzikal müşteri deneyimi konusunda danışmanlık veren Rockstar CX’in kurucusu James Dodkins.

James'in yaptığı iş biraz ilginç bir iş. Zaten ondan başka böyle bir şey yapan da henüz yok... Bizler de Marketing Meetup katılımcılarını James ile buluşturmak istedik. Ama gelin önce James'i birlikte tanıyalım.

Ödüllü bir rock yıldızı olan James, bir ağır metal grubunun gitaristi oldu, albümler çıkardı ve bu şekilde dünyayı dolaştı. Şimdi ise edindiği bu eşsiz deneyimleri müşterilerine ilham vermek için kullanıyor.

Dünyanın en iyi müşteri deneyimi etkileyicilerinden biri olarak Forbes’ta yer alan James, şirketlerin çalışanlarının birer rockstar hayranına dönüştürüyor, aynı zamanda dünyada bu işi yapan ilk ve tek kişi. Müzikal müşteri deneyimini canlı gitar performanslarıyla tamamlıyor.

James’in müşteri listesinde, Disney, Mercedes, Nike, Microsoft, Lego gibi birçok global markayla çalışan şirketler de yer alıyor.

James sadece bir rock yıldızı danışmanı ve antrenörü değil, aynı zamanda yazdığı kitaplarla Amazon’un en çok satanlar listesine de giren bir yazar.

James müzik ile müşteri deneyimini birleştirerek yaptığı bu işin ahengini anlatmak için 21 Nisan 2020’de Marketing Meetup'ta olacak!

James Dodkins'i ve birbirinden değerli daha pek çok konuşmacıyı canlı olarak dinlemek istiyorsanız sizleri Marketing Meetup‘a bekliyoruz. Halihazırdaki erken bilet fırsatlarından yararlanmak için acele edin!

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir