Marketing Meetup'ta Blind Date fırsatı için son günler

Marketing Meetup'ta Blind Date kampanyasından yararlanmak için son 5 gün kaldı.

2015 yılından bu yana konu ve konuklarıyla iletişim ve pazarlama dünyasının kapılarını inovatif zihinlerle aralayan Marketing Meetup, bu yıl 18 Ekim’de 9'uncu kez gerçekleşmeye hazırlanıyor.

 “Human X.0” temasıyla gerçekleşecek Marketing Meetup ana sahnesinde dijital dönüşümde güven ve itibar dinamikleri, küresel ekonomideki yeni dengeler, Web 3.0’ın geleceği, metaverse’ün değiştireceği sektörler, iklim krizi ve sürdürülebilir iş modelleri, sektörlerin dönüşüm gündemleri ve yapay zekâda yeni fırsatlar, toplumsal ve insani yönleriyle ele alınacak.

Blind Date fırsatı için son tarih 30 Nisan!
18 Ekim 2022’de, “Human X.0” temasıyla Wyndham Grand İstanbul Levent'te gerçekleşecek olan Marketing Meetup, geçtiğimiz yıllardan farklı olarak bu yıl eş zamanlı olarak metaverse'te de konuklarını ağırlayacak. Bu eşsiz deneyime ortak almak ve yerinizi erkenden ayırtmak için 30 Nisan tarihine kadar geçerli olan Blind Date kampanyamızdan yararlanabilirsiniz.

Marketing Meetup’22 hakkında daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz. 

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir