Marketing Meetup 2022’nin teması belli oldu!

Marketing Meetup, bu yıl 9’uncu kez “Human X.0” teması ile gerçekleşiyor. Marketing Meetup’a katılmak için haberimize göz atın.

2015 yılından bu yana konu ve konuklarıyla iletişim ve pazarlama dünyasının kapılarını inovatif zihinlerle aralayan Marketing Meetup, bu yıl 9’uncu kez 18 Ekim’de “Human X.0” temasıyla gerçekleşecek. 

Küreselleşmenin kuvvetlendiricilerinden biri olan teknolojik gelişmeler, özellikle son 20 yıldır dünyayı devrimlerler ve deneyimlerle buluşturdu. Etkileşim şeklini değiştiren bir gerçeklik içinde tasarlanan deneyimler artık 1.0, 2.0, 3.0, 4.0’dan çok daha fazlası... Bitmek bilmeyen değişimin kuralları sayılarla nasıl sınırlandırılabilir? Teknolojinin sınırlanamayan döngüsüyle birlikte bu değişimin merkezindeki “insan”, “insanlık” nereye gidiyor?

Dijitalleşmeyle birlikte teknolojinin gelişiminin dolayısıyla toplumsal yaşamdaki dönüşümün tüm yönleriyle ele alınacağı Marketing Meetup, yeni trend ve teknolojilerden hareketle geleceğe projeksiyon tutmaya hazırlanıyor.

İş modellerinin odağında insan, insanın odağında sağduyu
Teknoloji, bilim, kültür, biyoteknoloji alanında uçsuz bucaksız bir dönüşümün başladığı içinde bulunduğumuz çağda, dönüşümün sadece teknoloji ve operasyonla sınırlı olmadığı kültürel bir değişim nasıl gerçekleşebilir? 

Yeni toplumsal değerleri, yeni medyanın dinamiklerinden ve gerçeklerinden bağımsız olarak düşünmek artık pek mümkün değil. Pandemi sürecinin başlangıcından itibaren var olan kalıpların yıkılmasıyla, eşitsizliklere dair farkındalığın arttığını, bireyselliğin yerini kolektif düşünce ve yardımlaşmaya bıraktığını gördük. Şeffaflığın yeni bir değer olarak önem kazandığı, tüketici davranışlarında sosyal sorumlu markaların tercih edildiği bir dünyada stratejiler ve görev tanımları da dönüşmek zorunda kaldı. Bilinen modern insandan farklı olarak sağduyulu olmanın önemini artırdığından söz edebiliriz.

Günümüz dünyasında sağduyuyu odağına alan insan, bilinen modern insandan farklı olarak teknoloji ile dönüştüğü dünyadan, toplumsal meseleleri de odağına almasını talep ediyor. Tüm bileşenleri hesaba katarak, Human X.0’ı keşfe çıkan Marketing Meetup’ta, bu yıl dokuzuncu kez sizlerle buluşmaya hazırlanıyoruz.

18 Ekim 2022’de, “Human X.0” temasıyla gerçekleşecek Marketing Meetup’ta; dijital dönüşümde güven ve itibar dinamikleri, küresel ekonomideki yeni dengeler, Web 3.0’ın geleceği, Metaverse’ün değiştireceği sektörler, iklim krizi ve sürdürülebilir iş modelleri, sektörlerin dönüşüm gündemleri ve yapay zekâda yeni fırsatlar, toplumsal ve insani yönleriyle ele alınacak.

Marketing Meetup Ana Sahnede neler konuşulacak?
Ana Sahne: “Human X.0” temasıyla gerçekleşecek Marketing Meetup ana sahnesinde dijital dönüşümde güven ve itibar dinamikleri, küresel ekonomideki yeni dengeler, Web 3.0’ın geleceği, Metaverse’ün değiştireceği sektörler, iklim krizi ve sürdürülebilir iş modelleri, sektörlerin dönüşüm gündemleri ve yapay zekâda yeni fırsatlar, toplumsal ve insani yönleriyle ele alınacak.

18 Ekim tarihinde Wyndham Grand İstanbul Levent'te gerçekleşecek olan Marketing Meetup, geçtiğimiz yıllardan farklı olarak bu yıl eş zamanlı olarak Mertaverse'te de konuklarıyla buluşacak.

Yeni çağın öngörülerini tüm bileşenleriyle birlikte sunmaya hazırlanan Marketing Meetup’22 hakkında daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.


Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir