Marketing Meetup Sahnesinde Ne Anlatmak İsterdin?

22 Eylül'de online olarak gerçekleştirilecek olan Marketing Meetup Fast Forward etkinliğine sayılı günler kaldı. Tabii bu etkinlik kapsamında değerli konuşmacılar tarafından gerçekleştirilecek sunumların yanı sıra pek çok farklı organizasyon da düzenlenecek. Bu organizasyonlardan biri de "Benim Sahnem" olacak.

"Benim Sahnem" etkinliği kapsamında, ilham verici ve pazarlama ve iletişim dünyasına yön verebilecek bir hikayesi, fikri ya da önerisi olan bir üniversite öğrecisi ya da kariyerine yeni başlamış genç bir profesyonel, Marketing Meetup sahnesinde kendisine verilen 3,5 dakikalık süre boyunca bunları katılımcılara anlatma fırsatı yakalayacak.

https://pazarlamasyon.com/marketing-meetup-2020-taslak-programi-belli-oldu/

Senin pazarlama dünyasıyla ilgili ilham verici ya da ilgi çekici bir hikayen ya da fikrin var mı? Peki, Marketing Meetup sahnesine çıkarak bunu profesyonellerden oluşan bir kitleyle paylaşmak ister misin? Eğer bu soruya cevabın evet ise, buradaki linke tıklayarak "Benim Sahnem" için oluşturduğumuz başvuru formuna ulaşabilir ve formu doldurarak şansını deneyebilirsin.

Başvuru formunu doldurarak ilk elemeyi geçmeyi başaran kişilerden 3,5 dakikalık videolar istenecek ve video gönderen arasından da bir kişi Marketing Meetup sahnesinde hikayesini anlatmaya hak kazanacak.

Bu arada 22 Eylül'de gerçekleşecek olan Marketing Meetup etkinliği ile ilgili detaylı bilgi için marketingmeetup.org adresine göz atabilirsiniz.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir