Marketing Meetup Biletlerinde Super Early Bird Fırsatı için Yarın Son Gün!

Marketing Meetup’ın yedincisi Fast Forward teması ile 21 Nisan 2020’de Uniq İstanbul’da gerçekleşecek. Birbirinden değerli konuşmacıların yer alacağı Marketing Meetup, her yıl olduğu gibi bu yıl da iş dünyasını buluşturmaya ve sektöre öncülük edecek içerikler kurgulamaya devam ediyor.

21 Nisan'da gerekleşecek olan Marketing Meetup Fast Forward bilet fiyatları yarından itibaren yeni fiyatlarıyla güncellenecek. İlham veren konuşmacılardan ve dopdolu içerikten 'Super Early Bird' fırsatıyla yararlanmak için acele edin.

Super Early Bird indiriminden tek kişilik katılımlar için faydalanabileceğiniz gibi grup katılımlarından daha fazla indirimli yararlanabilirsiniz. Marketing Meetup hakkında daha fazla bilgi almak ve güncel bilet fiyatlarını incelemek için burayı tıklayın.

Markating Meetup'ın belli olan konuşmacıları: Yaratıcılık Uzmanı Dave BirssMey|Diageo Turkey’in Genel Müdürü Levent Kömür ve Müzikal müşteri deneyimi konusunda danışmanlık veren Rockstar CX’in kurucusu James Dodkins, 140Journos’un kurucularından Engin Önder‘in ve UiPath’de 30 ülkeden sorumlu, Avrupa Başkan Yardımcısı Tansu Yeğen.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir