Marketing Meetup Biletlerinde Super Early Bird Fırsatı İçin Son 10 Gün!

Marketing Meetup’ın yedincisi Fast Forward teması ile 22 Eylül 2020’de online olarakgerçekleşecek. Birbirinden değerli konuşmacıların yer alacağı Marketing Meetup, her yıl olduğu gibi bu yıl da iş dünyasını buluşturmaya ve sektöre öncülük edecek içerikler kurgulamaya devam ediyor.

22 Eylül'de online gerçekleşecek olan Marketing Meetup Fast Forward bilet fiyatları 10 gün sonra yeni fiyatlarıyla güncellenecek. Bu yüzden ilham veren konuşmacılardan ve dopdolu içerikten ‘Super Early Bird’ fırsatıyla yararlanmak için acele edin.

https://pazarlamasyon.com/huawei-global-chief-brand-officeri-andrew-garrihy-marketing-meetupta/

Super Early Bird indiriminden tek kişilik katılımlar için faydalanabileceğiniz gibi grup katılımlarından daha fazla indirimli yararlanabilirsiniz. Marketing Meetup'ın güncel bilet fiyatlarına göz atmak ve etkinliğe kayıt olmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Marketing Meetup’ın şimdiye kadar belli olan konuşmacıları arasında Huawei Tüketici İşlerinde Global Baş Marka Sorumlusu Andrew Garrihy, Mey|Diageo Turkey Genel Müdürü Levent Kömür, Rockstar CX kurucusu James Dodkins, Baymak CEO’su Ender Çolak, 140Journos’un kurucularından biri olan Engin Önder, UiPath Avrupa Başkan Yardımcısı Tansu Yeğen ve Typeform Kreatif Direktörü Alex Antolino yer alıyor.

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir