Marketing Meetup 2020 İlk Kez Online Olarak Gerçekleşecek!

Pazarlama dünyasını, teknoloji ve dijitali bir araya getirerek iş zekasına, analitiğe ve entelektüelliğe odaklanan Marketing Meetup’ın bu yıl yedincisini Fast Forward temasıyla gerçekleştireceğimizi sizlerle paylaşmıştık.

Covid-19 virüsünün dünyada ve ülkemizdeki durumu nedeniyle 25 Nisan'dan 22 Eylül'e ertelediğimiz etkinliğimizi devam eden riskler sebebiyle katılımcılarımızı riske atmamak adına online olarak gerçekleştirmeye karar verdik. 22 Eylül'de gerçekleşecek ve Yeni Normal'e uyum sağlayan yepyeni bir Marketing Meetup deneyimi sizleri bekliyor. Gelin ilk kez online olarak gerçekleşecek Marketing Meetup'ın yeni avantajlarını birlikte inceleyelim.

Daha Çok Etkileşim

Marketing Meetup, yapay zeka tabalı eşleştirme sistemi sayesinde offline etkinliklerden daha etkileşimli ve daha verimli bir networking deneyimi sunuyor. Katılımcılar eşleştirme sonunda “connect” butonuna bastıklarında tıpkı Tinder’da olduğu gibi, birbirleri ile irtibata geçebiliyor.

Daha Verimli Bir Deneyim Alanı

Marketing Meetup, Türkiye’de ilk kez online fuaye sistemine geçiyor. Burada markalar, profesyoneller bire bir iletişime geçebiliyor, etkinlik sonunda katılımcı datası alabiliyor, detaylı raporlara ulaşabiliyor.

Daha Çok Workshop, Daha Verimli Bir Deneyim

Bu yıl Marketing Meetup’ta 15’ten fazla online workshop bizleri bekliyor. Dahası, tüm workshoplar canlı yayınlanmasının yanı sıra karşılıklı iletişime de izin veriyor. Yani offline deneyimi, daha yüksek bir etkileşim ile online’a taşıyoruz.

Bire Bir Görüşmeler, Chat ve Daha fazlası

Bu yıl Marketing Meetup’ta en değer verdiğimiz konuların başında etkileşim geliyor. Katılımcılar diğer katılımcıların şirket bilgilerini ve pozisyonlarını görebiliyor. Onlara direkt video görüşme istekleri gönderebiliyor, karşılıklı mesajlaşıyor. Marketing Meetup bu yıl çok farklı, çok samimi, çok teknolojik!

Gün Boyu 5 Farklı Alan, 5 Farklı Online Deneyim

Bu yıl Marketing Meetup 5 temel alandan oluşuyor. Lobi’de etkinlikle ilgili tüm bilgilere, sahnede ana sahnedeki tüm oturumlara, workshop’ta paralel sahnelere, networking’de yeni tanışacağınız profesyonellere, fuayede de birbirinden değerli markaların size önereceği tekliflere erişebileceksiniz.

Daha Çok Paralel Sahne

Hepimizin ilgi alanları farklı. Marketing Meetup bu yıl yapay zekadan çalışan deneyimine, big data’dan dijital pazarlamaya kadar pek çok farklı alt sahneden oluşuyor. Size de içlerinden birini seçmek kalıyor. Dahası, tüm sahneleri daha sonra izleme olanağına sahipsiniz.

Daha fazla bilgi almak veya bilet kaydınızı yaptırmak için burayı ziyaret edebilirsiniz.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir