Marketing Meetup 2020 Biletlerinde Kadınlar Günü'ne Özel %30 İndirim

Bugüne kadar Marketing Meetup'ı kurgularken pek çok kadından ilham aldık, hem konuşmacı hem katılımcı olarak pek çok kadını Marketing Meetup'ta ağırladık.

Bu yıl Dünya Kadınlar Günü'nde de Marketing Meetup'ın daha fazla kadından ilham alması ve daha fazla kadına ilham vermesi için biletler konusunda küçük bir indirim ile kolaylık sağladık.

MEETUP30 kodu ile Marketing Meetup'a katılmak isteyen tüm kadınlar biletlerini %30 indirimli olarak alabilirler. Bugün başlayan indirim fırsatı yarın akşam saat 23.59'a kadar geçerli olacaktır. 8-9 Mart 2020'yi kapsayan bu indirim fırsatından yararlanmak için acele edin. Marketing Meetup hakkında daha fazla bilgi almak ve etkinliğe bilet almak için burayı tıklayabilirsiniz.

Marketing Meetup sahnesinde bugüne kadar Birleşmiş Milletler Genel Kurulu Üyesi, Dünyanın İlk İnsansı robotu Sophia, Dünyanın En İyi Öğretmeni seçilen Andria Zafirakou, Pepee'nin yaratıcısı Ayşe Şule Bilgiç, Burning Man İletişim direktörü Megan Miller, Dünyanın En İyi 10 Öğretmeni listesine giren tek Türk Nurten Akkuş gibi pek çok ilham veren kadın ağırladık.

Marketing Meetup'a Bu Yıl Kimler Geliyor?

Marketing Meetup'ın bu yıl belli olan konuşmacıları ise: Typeform Kreatif Direktörü Alex Antolino , Yaratıcılık Uzmanı Dave BirssMey|Diageo Turkey’in Genel Müdürü Levent Kömür ve Müzikal müşteri deneyimi konusunda danışmanlık veren Rockstar CX’in kurucusu James Dodkins140Journos’un kurucularından Engin Önder‘in ve UiPath’de 30 ülkeden sorumlu, Avrupa Başkan Yardımcısı Tansu Yeğen.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir