Marketing Meetup 2019’a Yeni Konuşmacı: Ender Uslu!

Dijital dünyayı, teknoloji ve pazarlama dünyasını bir araya getiren, klişeleşmiş konular yerine iş zekâsına, analitiğe ve entelektüelliğe odaklanarak katılımcılara ilham veren yeni nesil buluşma serisi Marketing Meetup; bu yıl #happiness temasıyla profesyonellerle buluşuyor.

25 Nisan’da gerçekleşecek olan Marketing Meetup 2019 konuşmacıları Megan Miller, Shed Simove, Andria Zafirakou, Dominic Wilcox, Peter Adee ve Ayşe Şule Bilgiç'i sizlerle paylaşmıştık. Konuşmacı kadromuza yeni bir isim daha eklendi:

'Dünyanın en büyük spor pazarlama ajansı olan Infront'un Türkiye Genel Müdürü
Ender Uslu!'

Tarsus Amerikan Koleji, İstanbul Üniversitesi İşletme Bölümü ve İstanbul Teknik Üniversitesi MBA  mezunu olan Ender Uslu 20 yıllık iş deneyimi boyunca spor odaklı iletişim, spor içeriklerinin digital medyada kullanımı, spor yayıncılığı ve kulüp/lig/milli takım iletişimleri gibi konularda yurtiçi ve yurtdışında birçok projeye imza attı.


Dünyanın en büyük spor pazarlama ajansı olan Infront'un Türkiye Genel Müdürü olan Ender Uslu ülkemizde belli başlı spor sponsorlukları ve spor iletişimi işlerine liderlik etti.


Vodafone Park Stadyum sponsorluğu ve Vodafone Beşiktaş göğüs sponsorluğu anlaşması, Vodafone İstanbul Maratonu projesi, 4 büyük futbol kulübü ile Aria/Avea sponsorlukları, Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi, Ingbank'ın basketbol Süper Ligi sponsorlukları, Basketbol Milli Takımları Head&Shoulders sponsorlukları ve Basketbol Süper Ligi yurt içi/yurt dışı yayın pazarlaması gibi büyük ölçekli projeler örnek olarak gösterilebilir.

Ender Uslu 'Sahaya Milyonları Dahil Edebilmek' başlıklı sunumuyla 25 Nisan'da UNIQ İstanbul'da gerçekleşecek Marketing Meetup'ta bizlerle olacak. Hala biletinizi almadıysanız marketingmeetup.org'u ziyaret edin!

 

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir