Marketing Meetup 2019'a Hazır mısınız?

İş dünyası için Türkiye'nin en değerli içeriklerini üreten Marketing Meetup 2019'a geri sayım başladı. 29 gün sonra katılımcılarımızla buluşacak olmak heyecanımızı her gün biraz daha artırıyor. Bugüne kadar iş zekasına, analitiğe ve entelektüelliğe odaklanan Marketing Meetup bu yıl 'happiness' teması ile 25 Nisan'da UNIQ İstanbul'da gerçekleşecek. Herkes machine learning, yapay zeka, big data, Iot teknolojilerine odaklanırken biz bu yıl; dijitalleşen, gelişen ve değişen dünyada üzerinde durmayı unuttuğumuz ve geri plana attığımız ama aslında diğer her şeyin temelini oluşturan “Mutluluk”tan bahsedeceğiz. Tüm bu teknik detaylara odaklanırken özümüzü; yani gülümsemeyi, tüketicileri mutlu etmeyi, onlara daha iyi bir deneyim yaşatmayı geri plana atıyoruz. Marketing Meetup bu yıl 'happiness' teması ve birbirinden deneyimli konuşmacılarıyla bize unuttuğumuz değerleri hatırlatacak. Gelin birlikte Marketing Meetup 2019'un konuşmacı kadrosuna göz atalım. Megan Miller, yazar, konuşmacı ve stratejik danışman olmasının yanı sıra uzun yıllardır Burning Man İletişim Direktörlüğü görevini sürdürmektedir. Burning Man kültürünün dünya çapında büyümesine yön veren en önemli isimlerden biridir. Megan Miller hakkında buradan daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Shed Simove, kendisi hakkında 'Ideas Man' ve 'Marketing God' gibi tanımlamalar yapılan Oxford'ta 'Deneysel Psikoloji' alanında uzmanlaşmış, ilham verici buluşları ile tanınan özel bir girişimci, pazarlama profesyoneli. Shed Simove hakkında buradan daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Andria Zafirakou, 35 farklı dilde iletişim kurabilen Bill Gates'in duyurduğu, Varkey Gems Vakfı'nın Dünyanın En İyi Öğretmenleri Listesi'nde ilk sırada olan öğretmen. Andria Zafirakou hakkında buradan daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Peter AdeeUniversal Pictures, MGM, Sony Pictures Animation, 88 Media Empireve STX Studios gibi şirketlerde danışmanlık yaparken, Walt Disney StudiosDreamWorks ve New Wave Entertainment'ta dünyanın en popüler filmlerinin pazarlamalarını yürüten Hollywood Pazarlama Stratejisti. Peter Adee hakkında buradan daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Dominic Wilcox, sanat, tasarım, zanaat ve teknoloji alanlarında çalışarak dünyanın ilk GPS ayakkabıları, geleceğin renkli camlı sürücüsüz uyku aracını tasarlayan ve dünyanın köpeklere yönelik ilk sanat sergisini açmış sanatçı ve tasarımcı. Dominic Wilcox hakkında buradan daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Bu değerli konuşmacıların olduğu programı ayrıntılı incelemek ve kayıt yaptırmak için marketingmeetup.org'u ziyaret edebilirsiniz.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir