İş hayatının değişen dinamiklerine yanıt veren çözümler

1,5 milyondan fazla kart kullanıcısına, 38 binden fazla kurumsal müşteriye ve 60 bine varan üye iş yerinin ihtiyaçlarına uçtan uca dijital çözümler sunan Multinet Up, geliştirdiği alternatif ödeme yöntemleriyle ekosisteminde bulunan işveren ve çalışanların hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor. Multinet Up CEO’su Ali Emre Sever ile, Multinet Up’ın fayda ve değer odaklı faaliyetlerini konuştuk.

Multinet Up olarak geliştirdiğimiz ödeme yöntemleri ve entegre çözümler ile ülkemizin en büyük kapalı devre ödeme sistemlerinden birini yönetiyoruz. Şirketlerin gider yönetimi süreçlerini kolaylaştırıcı yeni nesil çözümlerden oluşan, işverenlerin ve çalışanların tüm ihtiyaçlarına yanıt veren kapsayıcı bir platform olarak faaliyet gösteriyoruz. Büyümeyi hedefleyen her ölçekten şirketin arkasında yürütülen onlarca farklı operasyon ve paha biçilemez bir emek bulunuyor. Bizim Multinet Up’ta temelde yaptığımız şey işletmelere tasarruf, verimlilik ve operasyonel kolaylık sağlayarak bu emeğin sonuca ulaşmasına katkıda bulunmak.  

Uzun yıllardır çalışma hayatına mal olmuş, bugün yemek kartı denilince akla ilk gelen ürün olan yemek kartı çözümümüz MultiNet, kurumsal hediye ve sosyal yardım çözümümüz MultiGift, geçen yıl devreye aldığımız dijital kurumsal hediye platformumuz MultiFlex, akaryakıt çözümümüz MultiPetrol, konaklama çözümümüz MultiTravel ve toplu satın alma çözümümüz MultiAvantaj ile her ölçekten şirkete yarar sağlıyoruz. 

“İşveren markasını güçlendirerek kurumlara rekabet üstünlüğü yaratıyoruz”
Çözümlerimizi tercih eden işletmeler gider yönetiminde maliyet avantajı ve operasyonel verimlilik elde etmenin yanı sıra çalışan memnuniyeti ve bağlılığı konusunda da önemli avantajlar elde ediyor. Çünkü Multinet Up olarak, kurumların ihtiyaçlarını gözettiğimiz kadar çözümlerimizin nihai kullanıcıları olan bireyler için sağladığımız faydayı ve son kullanıcı deneyimini de önemsiyoruz. Güvenli, pratik, yeni nesil bir ödeme deneyiminden harcama noktalarının yaygınlığına, dijital kullanım alternatiflerinin çeşitliliğinden kurumsal iş birlikleri ile geliştirdiğimiz indirim kampanyalarına ve çeşitli ayrıcalıklara kadar 360 derece tasarlanmış bir avantaj seti sunuyoruz. Dolayısıyla çalışan deneyimine doğrudan katkıda bulunarak kurumların işveren markalarını güçlendiriyor ve onlar için ciddi bir rekabet üstünlüğü yaratıyoruz.

İş hayatı, bireylerin zaman içinde farklılaşan tercihlerine, sosyo-ekonomik unsurlara ve teknolojinin dönüştürücü etkisine bağlı olarak sürekli bir devinim halinde. İş yapış biçimlerinin, işletmelerin ve çalışanların standartlarının değişimine neden olan bu dinamizmi çok yakından takip ediyoruz. Düzenli olarak yürüttüğümüz pazar araştırmaları ve veri analizleri ile ekosistemimizdeki her bir paydaşımızın ihtiyaçlarını ve isteklerini analiz ediyor, kendi ürettiğimiz teknoloji altyapımızla sunduğumuz ürün ve hizmetleri, tespit ettiğimiz bu ihtiyaçlara göre geliştiriyoruz. Önümüzdeki süreçte de ekosistemimizi yeni iş birlikleri ile güçlendirmek, çözümlerimizin sayısını artırmak ve son kullanıcılarımıza sunduğumuz dijital kullanım alternatiflerini çoğaltmak istiyoruz. Senenin son çeyreği, bizim için platformumuzun kapsayıcılığını ve bu platformda paydaşlarımıza sunduğumuz faydayı artıracağımız bir dönem olacak.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir