Huawei Global Chief Brand Officer'ı Andrew Garrihy Marketing Meetup'ta!

Pazarlama dünyasını, teknoloji ve dijitali bir araya getirerek iş zekasına, analitiğe ve entelektüelliğe odaklanan Marketing Meetup’ın yedincisini bu yıl Fast Forward temasıyla online olarak gerçekleştireceğimizi sizlerle duyurmuştuk.

Marketing Meetup’ın belli olan konuşmacıları; Mey|Diageo Turkey’in Genel Müdürü Levent Kömür‘ü, Rockstar CX’in kurucusu James Dodkins'i, Baymak CEO’su Ender Çolak'ı, 140Journos’un kurucularından Engin Önder‘i, UiPath’de Avrupa Başkan Yardımcısı Tansu Yeğen'i ve Typeform’un Kreatif Direktörü Alex Antolino'yu geçtiğimiz aylarda duyurduk. Şimdi sırada yeni konuşmacımız var: Huawei Tüketici İşlerinde Global Baş Marka Sorumlusu olarak görev yapan Andrew Garrihy.

Andrew Garrihy Kimdir?

Her zaman başkalarının çekindiği zorlukları üstlenmesiyle tanınan Garrihy iletişim, yaratıcılık, teknolojik inovasyon ve ticari güdümlü pazarlama konusunda oldukça tutkulu ve bunların başarılı bir pazarlama organizasyonun temel taşları olduğuna inanıyor.

Güney Avustralya Üniversitesi'nde Pazarlama Yönetimi okuyan ve yine bu alanda master yapan Andrew Garrihy, yüksek profilli markaların geliştirilmesi ve dönüştürülmesinde 18 yılı aşkın deneyime sahip uluslararası bir pazarlamacı ve Huawei'ye katılmadan önce Qualcomm, Samsung ve Vodafone gibi uluslararası markalarda pazarlama alanında fark yaratmak için çalıştı.

Teknoloji ve inovasyon hakkında konuşmalar yapmayı seven Andrew, Marketing Meetup Fast Forward’da tecrübe ve deneyimleriyle katılımcılara farklı bakış açıları sunacak.

Andrew’i ve tüm bu değerli konuşmacılarımızı dinlemek ve Marketing Meetup’ın kreatif, paylaşımcı ruhunu paylaşabilmek için sizleri de 22 Eylül’de online olarak gerçekleşecek etkinliğimize bekliyoruz. Marketing Meetup'ı daha ayrıntılı incelemek için buraya tıklayın!

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir