Hepsiburada Premium'a 1.5 yılda 1.5 milyon üye

Hepsiburada'nın kargo bedava, hediye BluTV üyeliği ve alışverişlerden yüzde 3 Hepsipara kazancı gibi daha birçok avantaj sunduğu sadakat programı Hepsiburada Premium, 1.5 yılda 1.5 milyon üyeye ulaştı.

Hepsiburada, 2022’nin Temmuz ayında tanıttığı, Türkiye'de geliştirilen ve hayata geçirilen ilk üyelik bazlı sadakat programı Hepsiburada Premium'un 1.5 milyon üyeye ulaştığını duyurdu. Verilere göre üyeler toplam 2.4 milyar TL fayda elde etti.

30 milyon siparişte kargo bedavadan yararlanıldı
Premium kullanıcıları, her alışverişlerinde kargo bedava avantajından yararlandı. Sepet tutarından bağımsız tüm siparişlerde geçerli kargo bedava avantajından tam 30 milyon adet siparişte yararlanıldı.

144.4 milyon TL Hepsipara kazanıldı
Verilere göre, "her alışverişte yüzde 3 Hepsipara kazancı" avantajıyla 1.5 milyon üye 144.4 Milyon TL değerinde Hepsiburada alışverişlerinde kullanabilecekleri Hepsipara kazandı.

Premium’luların favori kategorisi Temel Tüketim & Gıda
Hepsiburada Premium'lular en fazla temel tüketim & gıda, sağlık & güzellik, giyim ve hırdavat kategorilerinden alışveriş yaptı. En çok sipariş verilen ürünler ise 241 milyon siparişte çikolatalı fındık kreması, 27 milyon siparişle tuvalet kağıdı oldu. Premium’lular ayrıca 875 ton ayçiçek yağı, 478 ton çay sipariş etti.

Mobilya ve lastik montajında 2.3 milyon TL indirim
Hepsiburada Premium'lular mobilya ve lastik montajlarında yüzde 50 indirimden yararlandı. Bu avantajla üyeler toplam 2.3 milyon TL fayda elde etti.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir