Fatih Güner Marketing Meetup sahnesinde!

Bu yıl sekizinci kez düzenlenecek olan ve bir yıllık online deneyimin ardından, yüz yüze gerçekleştireceğimiz Marketing Meetup 2021’in yeni konuşmacısını sizlerle paylaşmıştık.

Bu yıl belirlenen “The Misfits” temasıyla Marketing Meetup’ın sekizinci buluşmasında, konuşmacılar arasında yer alacak bir diğer isim de belli oldu. Birçok etkinlikte konuşmacı olarak yer alan ve eğitim veren aynı zamanda Komünite’nin Kurucusu Fatih Güner, bu yıl Marketing Meetup sahnesinde konuşmacı olarak yer alacak.

Dilerseniz Marketing Meetup sahnesinde yer alacak konuşmacımız Fatih Güner'i daha yakından tanıyalım.

1999 yılında tasarım ve sanat yönetmenliği kariyeri ile profesyonel hayata başlayan Fatih Güner, bir internet girişimcisidir. İstanbul Tasarım Vakfı’nda “Tasarım Felsefesi” dersleri verdikten ve Reklam Yaratıcıları Derneği’nin yönetim kurulunda 2 dönem görev yaptıktan sonra, dijital pazarlama ve sosyal medya alanına geçiş yapmıştır.

2008’de başladığı blog yazarlığı macerası, onu 2010’un sonunda sosyalmedya.co isimli platformu kurmasına, 2014’ün ortasında ise bu platformu rakibine satarak Türkiye’nin ilk dijital medya satışını gerçekleştirmesine kadar götürdü. 2015 yılında ana muhalefet partisinin dijital kampanyasının başına geçti ve kurduğu 28 kişilik ekiple Türkiye’nin o güne kadar yapılmış en bütçeli ve tamamı veriye dayalı dijital kampanyasını yaptı. Bu kampanya 2016’da İngiltere’de tez konusu oldu. Kurduğu performans pazarlama ajansı yıllar içerisinde sağlık, eğitim ve gayrimenkul geliştirme sektörlerinin en büyük oyuncuları ile çalıştı ve ödüller aldı.

Kurucusu olduğu Komünite ile Türkiye’de yaratıcı sektörlerde çalışan profesyonelleri bir araya getirme ve onların ürünlerini fonlama odaklı bir mikro fonlama şirketi kuran Fatih Güner, 2010’dan beridir toplamda 300’den fazla konuşma yaptı ve eğitim verdi.

Fatih Güner 26 Ekim’de Wyndham Grand İstanbul Levent‘te ‘The Misfits’ temasıyla gerçekleşecek Marketing Meetup’ta bizlerle olacak.

Güner gibi çok yönlü isimlerin anlatacaklarını ve birbirinden değerli daha pek çok konuşmacıyı dinlemek istiyorsanız sizleri 26 Ekim’de Marketing Meetup’a bekliyoruz. Marketing Meetup hakkında daha fazla bilgiye ve erken kayıt fırsatlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir