Dijital Excellence Program'da Erken Kayıt için Son 4 Kontenjan

21 Eylül'de başlayacak Digital Excellence Program kayıtlarında son düzlüğe giriyoruz. 7 hafta sürecek ve dijital pazarlamayı derinlemesine analiz edeceğimiz programımızda erken kayıt kontenjanından yararlanmak için son 4 kontenjan kaldı.

Dijital Excellence Program Nedir?

Dijital Excellence Program dijital dünya da söz sahibi olmak isteyen, kendini bu alanda geliştirmek isteyen, bulunduğu şirkette kariyer hedefleyen  bireylere verilen 7 hafta (49 saat) bir eğimden oluşan programdır. Program Dijital Pazarlama Eğitiminin Ekosisteminin tanıtılmasıyla başlayarak adım adım katılımcılarımızın önerileri ve eğitmenimizin yönlendirmesiyle devam eder. Programda 8 haftalık derslerin zaman dağılımları anlatılacak konuların önem derecesine ve zorluğuna göre ayarlanmaktadır. Programın ders içeriklerini ve eğitmenlerimizin çalışma alanlarını buradan öğrenebilirsiniz.

Dijital pazarlamayı bütünüyle ele alan bir program sizleri bekliyor!

21 Eylül'de Digital Excellence Program'ın yenisi açılacak. Kayıtlarımız başladı. Hemen kaydolup erken kayıt indiriminden faydalanabilirsiniz. Programda yer alacak; Dijital Pazarlama Ekosistemi, İçerik Pazarlama, SEO, Google ADS (Adwords), Google Analytics, Facebook Instagram ve E-Ticaret dahil olmak üzere en güncel dijital pazarlama stratejilerini ve taktiklerini öğreneceksiniz. Digital Excellence Program Hakkında Eğitmenlerimizin Yorumları https://www.youtube.com/watch?v=JX7ye4mtxeM&feature=youtu.be https://www.youtube.com/watch?v=LI1c4DdUJm4 https://www.youtube.com/watch?v=fnwe5HrNSXI

Neden Dijital Excellence Program?

  • Dijital Excellence Program, Pazarlamasyon Akademi'nin üzerinde titizlikle çalıştığı, eğitmenleriyle birebir görüşerek eğitimi tasarladığı, katılımcılar ve eğitmenler arasında bir köprü görevi üstlenen bir programdır.
  • Dersler güncel ihtiyaca göre tasarlanır ve uygulamalı olarak verilir.
  • Pazarlama iletişimini bilen, sektörde belli bir konuma sahip olan, sürekli içerik üreten bir yayın organının bünyesindedir.
  • Müşteri deneyimi ve Müşteri sadakati kavramlarının içini dolduran bir programdır.
  • Programa katılanların eleştiri ve önerileriyle kendini sürekli yeniler.
  • Yeterli talebi sağladığı durumda katılımcılarının istekleri doğrultusunda eğitim açmaya heveslidir.
  • Programın son haftalarında bile %95 katılım oranına sahiptir.
  • Dijital Excellence Program dijital stratejilerinizin planlama, implementasyon ve ölçümleme süreçleri katılımcıların yeniden tasarlamasını sağlar.
Dijital Excellence Program  sadece eğitim süreci boyunca devam etmez! Programa katılan katılımcılara ortak hesap açılarak (Facebook, Whatsapp) oradan sürekli iletişim halinde olmaları, eğitim süresinde ve sonrasında paylaşılan raporlarla, eğitim sırasında işledikleri slaytlarla katılımcılar eğitim bitse bile desteklenir. Dijital Excellence Programının getirdiği en güzel avantajlardan biri de katılımcıların sosyal olarak kaynaşmaları ve network ağlarını geliştirmeleridir. Dijital Excellence Program Hakkında Katılımcılarımızın Yorumları https://www.youtube.com/watch?v=J_Oy0rL9zFY&feature=youtu.be

Eğitimden Neler Bekleyebilirsiniz?

Dinamik dersler ve vaka çalışmaları ile en son teknik ve araçları kullanarak dijital pazarlama ve marka inşası ile ilgili yeteneklerinizi geliştirmeyi ve eğitimi başarıyla tamamlamanız halinde kendi şirketinizi birinci sınıf dijital pazarlama stratejilerini geliştirebilirsiniz. Dijital Dünyaya Digital Excellence Program ile adım atmak ve bu ayrıcalıklardan yararlanmak için buraya tıklayın!
Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir