Güz Dönemi Eğitimlerimiz Başlıyor

Bize gelen talepler doğrultusunda ihtiyaca yönelik eğitimler ve workshop’lar tasarladığımız Pazarlamasyon Akademi'de önümüzdeki 5 aylık programı belli oldu.

2020’nin sonu ve 2021’in başını kapsayan programımızda uzun süreli sertifika programları ve tek günlük workshop’lar yer almaktadır. Gelin, Pazarlamasyon Akademi’nin programında yer alan eğitimlere kısaca bir göz atalım.

Digital Excellence Program

Dijital Excellence Program 6 haftalık (44 saat) eğitimden oluşan bir programdır. 12. Dönemi 17 Ekim'de başlayacak olan Digital Excellence Program’ın 13. Dönemi ise 26 Aralık'ta başlayacak.

Birbirinden deneyimli ve bilgili eğitmenler eşliğinde SEO, Google Analytics ve e-ticaret gibi pek çok dijital pazarlama konusunun temelden alınarak ilerletildiği programın sonunda; şimdiki ya da gelecekteki işinizi geliştirmek için özellikle odaklanmanız gereken inovatif stratejileri uygulayabilir hale gelecek, dijital süreçleri kolaylıkla kurgulayabileceksiniz.

Digital Excellence Program hakkında daha fazla bilgi almak ve programlardan birine kaydolmak için buraya tıklayın.

Stratejik Pazarlama ve Marka Yönetimi

Pazarlamasyon Akademi olarak modern yönetim, stratejik pazarlama, marka stratejileri, markaya aidiyet gibi kavramları ön plana çıkaran ve çağın gerekliliklerine uygun bir sertifika programı tasarladık. 6 hafta sürecek program 14 Kasım 2020 – 19 Aralık 2020 tarih aralığında gerçekleşecek.

Stratejik Pazarlama ve Marka Yönetimi” sertifika programı hakkında daha fazla bilgi almak ve erken kayıt döneminden yaralanarak kaydınızı yaptırmak için buraya tıklayın.

Facebook & Instagram Reklamcılığı Eğitimi

Hem Facebook hem de Instagram, yatırım yapmaya değer güçlü reklam platformlarıdır. Facebook'u gerçekten farklı kılan şey, hedef kitlenize ulaşmak ve kullanıcıları başarılı bir şekilde müşterilere dönüştürmek için kullanabileceğiniz sayısız hedefleme seçenekleri ve Facebook benzersiz reklam hedefleme seçeneklerinden faydalanmanızı sağlar.

Instagram reklam oluşturma, Facebook algoritmasının bir parçası olduğundan, her iki ağda da reklam yayınlamak son derece kolaydır, hepsini tek bir merkezi yerde oluşturabilir, düzenleyebilir ve analiz edebilirsiniz. Reklamlar başarınız için kritik öneme sahiptir ve bu program size adım adım Facebook ve Instagram reklamlarını kullanarak işinizi nasıl büyüteceğinizi gösterecek.

Hedefinize en uygun reklam stratejilerini belirlemek ve geliştirmek için 28 Kasım 2020 tarihinde GroupM Dijital Direktörü Mesut Şefizade eğitmenliğinde gerçekleştireceğimiz Facebook ve Instagram Reklamcılığı Eğitimi hakkında bilgi edinmek ve kaydınızı yapmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Google Reklamları Eğitimi

Nisan başında elde edilen verilere göre ise mobil internet trafiğinde yüzde 13, sabit internet trafiğinde ise yüzde 21’lik bir artış gerçekleşti. Bu verilere göre süreci en verimli şekilde geçirmeniz için Pazarlamasyon Akademi olarak n11.com Dijital Pazarlama Müdürü Aykut Alçelik eğitmenliğinde Google reklamcılığını kapsayan 2 günlük bir online eğitim programı tasarladık. Bu program sayesinde yaşanacak tüm değişikliklere hızlı bir şekilde adapte olabilir ve reklam stratejilerinizi şekillendirebilirsiniz.

7-8 Kasım 2020 tarihli eğitim hakkında buradan daha fazla bilgi alabilir ve kaydınızı gerçekleştirebilirsiniz.

5-6 Aralık 2020 tarihli eğitim hakkında buradan daha fazla bilgi alabilir ve kaydınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Google Analytics Eğitimi

Salgın öncesi ve salgın sonrası, hayatımızdaki bir çok şeyi kalın çizgilerle ayıran iki kavram. Bu kırılma ile birlikte, çoğu marka için dijital mülkler “bir yandan yürütülen operasyonlar” olmaktan çıkarak hızlıca üst yönetim seviyesinde ana gündem maddesi haline geldi. İyi bir ölçümleme stratejisi olan, kritik metriklerini tanıyan ve veri kültürünü sahiplenmiş markalar, bu yoğun ilginin kaosa dönüşmesine izin vermeden salgın döneminden kazanımlarla çıkacaklar.

Pazarlamasyon Akademi olarak tecrübeli eğitmenlerimiz eşliğinde, kendi markanız/iş modeliniz üzerinde veri odaklı kararlar alma yolunda doğru soruları sormanızı sağlayacak düşünce sistematiğini inşa etmeyi amaçlayarak Digitailor kurucu ortağı Yiğit Yazgı eğitmenliğinde ‘Google Analytics’i kapsayan tek günlük (14 Kasım) bir online eğitim programı tasarladık.

Buraya tıklayarak eğitim hakkında daha fazla bilgi alabilir ve kaydınızı gerçekleştirebilirsiniz.

SEO Eğitimi

SEO, dijital pazarlama karmasının sadece bir parçası olmasına rağmen, sitenize giden trafiği artırmada etkilidir. Sonuçta, çoğu online alışveriş
sitesi arama motoru kullanarak satın alma işlemine başlar. İyi optimize edilmiş bir siteniz varsa, arama sonuçlarında daha üst sıralara çıkacak ve
potansiyel bir müşterinin sizi bulmasını sağlayarak alışveriş yapma şansını artıracaksınız.

Bu program, SEO bilginizi, performansınızı artıracak en son SEO stratejilerini ve taktiklerini sağlayan bir kurstur. Vaka çalışmaları, önerilen araçlar ve en iyi uygulamalar, kendi SEO kampanyalarınızı yürütmenizi ve daha iyi yönetilmesini sağlayacaktır.

Kriko.io Kurucusu Uğur Eskici eğitmenliğinde gerçekleşecek program hakkında buraya tıklayarak daha fazla bilgi alabilir ve kaydınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir