Digital Excellence Program'ın 16. dönem kayıtları başladı

Pazarlamasyon Akademi’nin kapsamlı dijital pazarlama eğitimi ‘Digital Excellence Program' 16. dönemi ile 4 Aralık’ta online olarak başlıyor.

İçerisinde Google AdwordsSEOE-TicaretGoogle Analytics gibi dijital pazarlamanın temelini oluşturan birçok dersi barındıran Digital Excellence Program, 16. Döneminde altıncı kez online olarak gerçekleşecek. Türkiye’nin dijital pazarlama anlamında en yetkin markalarında çalışan birbirinden tecrübeli eğitmenlerimiz eşliğinde başlayacak olan Digital Excellence Program, her hafta Cumartesi günü gerçekleşecek ve  toplamda 7 hafta sürecek.

Digital Excellence Program'ın eğitmen kadrosu ise şu şekilde;

A101 E-Ticaret Müdürü Recep Murat Dağlı

Avansas, Modanisa, Koton, DeFacto, Eren Holding ve A101 şirketlerinde yönetim tecrübesi bulunan Murat DAĞLI; dijital performans kanalları, B2B, B2C, cross border expansion, Omni Channel, segmentasyon, CRM, UI/UX, monobrand/multibrand yönetimi gibi konularda 10 yılı aşkın deneyim sahibidir.

A101 Kapıda projesinin kurulum süreçlerini tamamlamış olan Murat Dağlı; E-ticaret Müdürü olarak a101.com.tr sitesinin de yönetimini üstlenmektedir.

GrowthPack Kurucusu Aykut Alçelik

Growthpack Performans Pazarlama Danışmanlık şirketinin kurucusu olan Aykut, daha önceden de on9 Bilgi teknolojileri, Moreclick reklam ajansı, DeFacto ve Doğan Online bünyesindeki hepsiburada.com, yenicarsim.com, daybuyday.com ve altincicadde.com gibi sitelerin dijital pazarlama faaliyetlerinin yürütülmesinde görev aldı. Son olarak 7 yıl boyunca n11.com’da görev almış ve Performans Pazarlama Müdürü olarak görev yapmıştır.

Google Ads, Google Analytics ve Facebook yeterlilik sertifikalarına sahip olan Aykut’un Google Ads, Facebook Reklamcılığı ve Pazarlama Yöntemleri olmak üzere 2 adet kitabı yayınlanmıştır. 50’nin üzerinde eğitim vermiş olan Aykut Alçelik, sektörel blog’larda ve linkedin’de Dijital Pazarlama üzerine makaleler yayınlamaktadır.

Kriko.io Kurucusu Uğur Eskici

Uğur, Türkiye’nin önde gelen Büyüme Pazarlaması ve SEO Tabanlı Growth Marketing danışmanlığı olan Kriko‘nun kurucusudur.

Son 9 yılında eBay Türkiye (GittiGidiyor) ve N11’in SEO operasyonlarının başında yer aldı. Buna ek olarak, marka ve diğer ekipler içinde farklı birçok projelere öncülük etti ve yönetti.

Uğur, 15 yıldan fazla bir süredir dijital pazarlama ve e-ticaret sektöründe faaliyet göstermektedir. Kriko, ayda 1 Milyar+ trafik yönetiyor ve eBay Türkiye (GittiGidiyor), BNP Paribas (TEB), Hepsiemlak, Sixt, Letgo, Bilyoner, Corendon Airlines, Onedio, Teknosa, Evidea, Mavi, Estee Lauder, Vakko, A101,  gibi şirketlere hizmet veriyor. Uğur, ayrıca çeşitli üniversitelerde de dersler veriyor, düzenli olarak dijital ve kariyer konferanslarına da konuşmacı olarak katılıyor.

D-Dat Kurucusu Mesut Şefizade

Mesut Şefizade Yeditepe Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik bölümünü bitirdikten sonra İngiltere’de University of Sussex’te Uluslararası Pazarlama Yüksek Lisansını tamamladı. Dünyanın ilk arama motoru reklam ajansı olan iProspect’e 2012 Mart ayında katılan Mesut, 2018 Haziran’a kadar Performance Marketing Director olarak çalıştı. Google, Youtube ve sosyal medya reklamları konusundaki dijital pazarlama uzmanlığını birçok farklı sektörden farklı markayla paylaşmıştır. Bu süreçte reklam verenlerin bilinirlik arttırma hedefine veya e-ticaret altyapısına sahip ise satış hedeflerine göre performans pazarlama stratejisine yön vermiştir. Bunun yanı sıra kullanıcıların satın alma yolculuğundaki adımlarını analiz ederek etkili dijital medya satın alma yönetimi konusunda da markalara destek vermektedir. Çalıştığı markalar arasında; adidas, Coca-Cola, Garanti BBVA, Opel, Nivea, Tchibo gibi sektöründe öncü oyuncular bulunmaktadır. 2018 Haziran-2021 Haziran ayları arasında da Groupm bünyesinde bulunan m/SIX şirketinde çalışmaya başlayan Mesut, Head of Digital olarak görev aldı. Şimdi kurucusu olduğu D-Dat’ta başta ihracat yapan, yurtdışında bulunan iş ortaklarının tüm dijital pazarlama süreçlerine danışmanlık veriyor.

Bunlara ek olarak Pazarlamasyon, Webrazzi, Yeditepe Üniversitesi E-Ticaret bölümü gibi platformlarda dijital pazarlama üzerine sertifikalı eğitimler vermektedir.

Digitailor Kurucu Ortağı Yiğit Yazgı

Butik ve global ajanslarda performans pazaralama, web analitik, reklam teknolojileri gibi alanlarda farklı roller ve sorumluluklar üstlendikten sonra 2019 yılında Digitailor’ı kurdu. Ölçümleme stratejisi oluşturma, veriye dayalı içgörü üretimi, reklam teknolojilerinin etkin kullanılması konularında yoğunlaşan kariyeri boyunca hizmet verdiği markalar arasında Nestle, QNB Finansbank, Boyner, Koton, Peugeot, Vodafone gibi pek çok farklı dikeyin önemli aktörleri bulunmakta.

Her bir dakikasını yeni bir ilham ve kazanımla geçireceğiniz Dijital Excellence Program sonunda şimdiki ya da gelecekteki işinizi geliştirmek için özellikle odaklanmanız gereken inovatif stratejileri uygulayabilir hale gelecek, dijital süreçleri kolaylıkla kurgulayabileceksiniz. Programı başarı ile tamamlayan katılımcılarımıza Pazarlamasyon Akademi tarafından ‘Digital Excellence Program’ sertifikası verilecektir.

Katılımın 30 kişi ile sınırlı olduğu Digital Excellence Program hakkında daha fazla bilgi almak ve erken kayıt indiriminden faydalanarak programa kayıt olmak için buraya tıklayın!

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir