Digital Excellence Program [Online] Başlıyor

Pazarlamasyon Akademi'nin kapsamlı dijital pazarlama eğitimi 'Digital Excellence Program' yeni döneminde katılımcılarıyla 8 Ağustos'ta online olarak buluşuyor.

İçerisinde Google Adwords, SEO, E-Ticaret, Google Analytics gibi dijital pazarlamanın temellerini oluşturan dersleri barındıran Digital Excellence Program, 11. Döneminde ilk kez online olarak gerçekleşecek. Türkiye'nin dijital pazarlama anlamında en yetkin markalarında çalışan birbirinden tecrübeli eğitmenlerimiz eşliğinde gerçekleşecek olan Digital Excellence Program haftada bir gün olmak üzere toplamda 6 hafta sürecek.

Digital excellence programın eğitmen kadrosunda;A101 E-Ticaret Müdürü Recep Dağlı, Pazarlamasyon ve Marketing Meetup Kurucusu Necip Murat, n11 Dijital Pazarlama Müdürü Aykut Alçelik, Kriko.io Kurucusu Uğur Eskici, GroupM Dijital Direktörü Mesut Şefizade, Digitailor Kurucu Ortağı Yiğit Yazgı ve Enterprise Rent-A-Car Marketing & Business Development ManagerSercan Çalbak yer alıyor.

Her bir dakikasını yeni bir ilhamla, yeni bir kazanımla geçireceğiniz Dijital Excellence Program sonunda şimdiki ya da gelecekteki işinizi geliştirmek için özellikle odaklanmanız gereken inovatif stratejileri uygulayabilir hale gelecek, dijital süreçleri kolaylıkla kurgulayabileceksiniz. Programı başarı ile tamamlayan katılımcılara Pazarlamasyon Akademi tarafından ‘Digital Excellence Program’ sertifikası verilecektir.

Katılımın 20 kişi ile sınırlı olduğu Digital Excellence Program hakkında daha fazla bilgi almak ve erken kayıt indiriminden faydalanarak programa kayıt olmak için buraya tıklayın!

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir