Digital Excellence Program Artık Yeni Yerinde!

Pazarlamasyon Akademi'nin altıncısını 4 Mayıs'ta gerçekleştireceği digital pazarlama alanında uzmanlaşmak isteyenlerin katıldığı Digital Excellence Program, artık yepyeni bir yerde düzenlenecek: Maslak Workinton!

Çalışma alanına ihtiyaç duyanlar için pek çok farklı bölgede konumlanan Workinton, Maslak ofisinin kapılarını Digital Excellence Program için açıyor. Her yeni programda kendisini bir adım daha geliştiren ve katılımcılarından aldığı feedbackler ile dinamik bir yapıya sahip olan Digital Excellence Program 4 Mayıs'ta başlayacak ve 8 hafta boyunca haftada bir gün olmak üzere Workinton'un Maslak yerleşkesinde devam edecek.

Dijital Excellence Program Nedir?

Dijital Excellence Program dijital dünya da söz sahibi olmak isteyen, kendini bu alanda geliştirmek isteyen, bulunduğu şirkette kariyer hedefleyen  bireylere verilen 8 hafta (56 saat) bir eğimden oluşan programdır. Program Dijital Pazarlama Eğitiminin Ekosisteminin tanıtılmasıyla başlayarak adım adım katılımcılarımızın önerileri ve eğitmenimizin yönlendirmesiyle devam eder. Programda 8 haftalık derslerin zaman dağılımları anlatılacak konuların önem derecesine ve zorluğuna göre ayarlanmaktadır.

Peki neden Dijital Excellence Program'ı tercih etmeliyim, bu programın farkı ne?

  • Dijital Excellence Program, Pazarlamasyon Akademi’nin üzerinde titizlikle çalıştığı, eğitmenleriyle birebir görüşerek eğitimi tasarladığı, katılımcılar ve eğitmenler arasında bir köprü görevi üstlenen bir programdır.
  • Dersler güncel ihtiyaca göre tasarlanır ve uygulamalı olarak verilir.
  • Pazarlama iletişimini bilen, sektörde belli bir konuma sahip olan, sürekli içerik üreten bir yayın organının bünyesindedir.
  • Müşteri deneyimi ve Müşteri sadakati kavramlarının içini dolduran bir programdır.
  • Programa katılanların eleştiri ve önerileriyle kendini sürekli yeniler.
  • Yeterli talebi sağladığı durumda katılımcılarının istekleri doğrultusunda eğitim açmaya heveslidir.
  • Programın son haftalarında bile %95 katılım oranına sahiptir.
  • Dijital Excellence Program dijital stratejilerinizin planlama, implementasyon ve ölçümleme süreçleri katılımcıların yeniden tasarlamasını sağlar.
  • Son olarak; Digital Excellence Program aktif olarak 8 hafta sürse de eğitim öncesinde, sırasında ve sonrasında katılımcılarını beslemeye devam eder ve kurulan iletişim ağını koparmak yerine daha da güçlendirir.

Digital Excellence Program'ı eğitmenlerinden ve katılımcılardan dinleyin

https://www.youtube.com/watch?v=JX7ye4mtxeM
https://www.youtube.com/watch?v=LI1c4DdUJm4
https://www.youtube.com/watch?v=J_Oy0rL9zFY

Eğitim hakkında daha ayrıntılı bilgi almak ve kayıt olmak için Digital Excellence Program sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.


20. Altın Pusula Türkiye Halkla İlişkiler Ödülleri sahiplerini buldu

İletişim sektörünün en başarılı proje ve markaları, Altın Pusula Türkiye Halkla İlişkiler Ödülleri’ nde 20’nci kez sahiplerini buldu.

Bunlar İlginizi Çekebilir