Covid-19 Sonrasında Facebook Workplace Ücretli Üye Sayısı 2 Milyon Arttı

Yazılımsal çözümlere her zamankinden çok daha fazla güvenmemiz gereken şu dönemde Slack, Facebook Workplace gibi uygulamalar oldukça ilgi görüyor.

Facebook Workplace'in geçtiğimiz ekim ayında 3 milyon olan ücretli kullanıcı sayısı şu an 5 milyonu geçti. Slack, 12.5 milyondan fazla eşzamanlı kullanıcıyı aştığını ve Microsoft Teams, Nisan ayında bir önceki aydan bu yana yüzde 70'lik bir artışla 75 milyon günlük aktif kullanıcıya ulaştığını açıklamıştı. Bu iki uygulamanın da Facebook Workplace'den çok daha uzun zamandır var oluğunu hatırlatmakta fayda var.

Workplace Rooms isimli yeni bir uygulama ile videolar için her dilde altyazı özelliği de dahil olmak üzere Facebook Workplace'e yeni özellikler kullanıma sunulacak.

The Verge'in söylediğine göre Facebook kalıcı bir evden çalışma politikası oluşturmak için Twitter, Square, Spotify, Shopify ve Coinbase'i takip ediyor.

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir