Burning Man İletişim Direktörü Megan Miller, Marketing Meetup'ta Ne Anlatacak?

Dijital dünyayı, teknoloji ve pazarlama dünyasını bir araya getiren, klişeleşmiş konular yerine iş zekâsına, analitiğe ve entelektüelliğe odaklanarak katılımcılara ilham veren yeni nesil buluşma serisi olan Marketing Meetup’ın bu yıl ‘happiness’ temasıyla profesyonellerle buluşacağını sizlerle paylaşmıştık.

Marketing Meetup 2019 konuşmacılarımızdan birisi de Burning Man İletişim Direktörü Megan Miller olacak.

https://pazarlamasyon.com/burning-man-iletisim-direktoru-megan-miller-marketing-meetupta/

Gelin Megan’ı ve Marketing Meetup’ta anlatacaklarını daha ayrıntılı inceleyim.

Megan Miller Marketing Meetup Happiness'ta "Kolektif Hayal Gücünü Harekete Geçirmek" başlıklı oturumuyla sahne alacak.

Alaska’nın Juneau kentinde doğup büyüyen Megan Miller, Montreal’deki McGill Üniversitesi’nden İngiliz Sanat Tarihi üzerine eğitimini tamamladı.

Megan Miller özel, kamu ve kar amacı gütmeyen sektörlerde çalışmış yetenekli bir iletişim uzmanıdır. Yetenekli bir lider, yazar, editör, konuşmacı ve stratejik danışmandır. Megan yaratıcı ve etkili yollarla bilgi paylaşma sanatına tutkuludur. Dünyayı daha iyi bir yer haline getirebilmek için fikirlerin gücüne inanır.

Burning Man basit bir kendini ifade edebilme eylemi olarak başladı ve sanat, iş ve sivil liderliği etkileyen global bir kültürel fenomen haline geldi. Burning Man'in iletişim direktörü olarak Megan Miller, Burning Man yapısının insanları büyük hayalleri konusunda nasıl cesaretlendirdiğini ve teşvik ettiğini, Burning Man'in parçası olan katılımcıların ve toplulukların hayatlarını neden değiştirdiğini paylaşacak.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir