Burger King, Donald Trump'ın Tweetini Trolledi

Donald Trump geçtiğimiz pazartesi, Amerika'nın şampiyon olan futbol takımı Clemson Tigers'ı ağırladığı davette hükümetin kapanması nedeniyle yemek hizmeti veren personelin yetersiz kaldığı gerekçesiyle Beyaz Saray'a hamburger ve pizza sipariş etmişti.

Davette McDonald’s, Wendy’s ve Burger King'e ait pek çok fast food vardı ve Trump bunların ödemesini kendisinin yaptığını belirtmişti.

Bunun üzerine Amerikan Başkanı'nın attığı birkaç tweet çok konuşulmuştu ancak atıldıktan sonra silinen bir tweet Burger King'in gözünden tabii ki kaçmadı.

"Kapatma nedeniyle büyük miktarda rast food servisi yaptırdım (ben ödedim). 1000'in üzerinde hamberder (hamburger demek istemiş) bir saat içerisinde tükendi. Müthiş adamlar, büyük yiyiciler."

Trump'ın attığı tweette hamburgerin yanlış yazıldığı fark edildikten sonra tweet silindi ve düzeltildi ancak elbette ekran fotoğrafları alınmıştı. Bunu fırsat bilen Burger King ise hemen Twitter üzerinden bir şaka yaptı:

https://twitter.com/BurgerKing/status/1085213382192627717

"Dün verilen büyük sipariş nedeniyle hamberder'siz kaldık. Bugün sadece hamburger servis ediyoruz."

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir